ASUS TUF Gaming FX506HC-HN011 nasıldır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bios güncellemesi performansı baya bir arttırdı bende. Cs'yi indiriyorum ama valorant artık sarmıyor :D İndirmiştim formattan önce, o zaman en kötü gördüğüm 167'idi ki zaten yeteneklerin yoğunluğu yok fps'yi yok ettiği bir andı. Şu an daha iyidir performans. Sen ti olanı alırsan zaten rahat olabilirsin. Her şeyi oynatır, ben oynuyorum şahsen :D
Teşekkürler hocam.

Bios güncellemesi performansı baya bir arttırdı bende. Cs'yi indiriyorum ama valorant artık sarmıyor :D İndirmiştim formattan önce, o zaman en kötü gördüğüm 167'idi ki zaten yeteneklerin yoğunluğu yok fps'yi yok ettiği bir andı. Şu an daha iyidir performans. Sen ti olanı alırsan zaten rahat olabilirsin. Her şeyi oynatır, ben oynuyorum şahsen :D
hocam biosu ver. 302 yaptım ama 305 miş sizinki sanırım.. nasıl indireceğiz 305'i? yardım eder misiniz

Bu hafta laptopun tr sitesine gelmesi ile driverları buradan indirebilirsin. 305 sürümü buradaki. MyAsus'u microsoft store'dan da indirip bunları kurabilirsin. Yararlı bir uygulama
1629194979625.png

Konunun gerideki sayfalarında @Ray Kurzweil nasıl kurulduğunu yazmıştı sanırım. Ordan veya klasördeki "InstallStep.txt"da da indirme talimatı var.

İso dosyası indiriceğim,ilk kez yapıyorum.Mimariyi 64 bit seçmeliyim dimi? Yani laptop 64 bit mi?

Arkadaşlar test ettiğiniz oyunlardaki FPS ve sıcaklık değerlerini buraya yazar mısınız lütfen. Karar aşamasindayim. Isı değerlerini merak ediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı