ASUS TUF Gaming laptop oyun ve mühendislik için alinir mi?

Carpediem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yukarıda belirttiğim gibi bu linkteki laptopu almak istiyorum AutoCAD SolidWorks gibi programlar kullanacağim ve aynı zamanda oyun içinde alacağim her oyunu Ultra'da açsin diye bir şey istemiyorum zaten e spor oyunları oynuyorum ve BF1 gibi oyunlar sizce nasildir alinir mi? Beni üzer mi?

.

Neden yeni konu açıyorsunuz? Önceki konuda da bu laptobu sorabilirdiniz.

Asus FX505DT-BQ028T-Gaming AMD R7-3750H 8GB 1TB + 256GB PCIE SSD 4GB GTX1650 15.6 Asus FX505DT BQ028T Gaming AMD R7 3750H 8GB 1TB + 256GB PCIE SSD 4GB GTX1650 15.6" FHD W10 Notebook fiyatı, modelleri ve teknik özellikleri Teknosa'da. Asus FX505DT BQ028T Gaming AMD R7 3750H 8GB 1TB + 256GB PCIE SSD 4GB GTX1650 15.6" FHD W10 Notebook en uygun fiyatlarla Teknosa'dan alınır.
www.teknosa.com
www.teknosa.com
Bu attığınız laptop IPS panele sahip olması, 8. nesil Intel i7'ye denk güçte bir işlemciye, 256GB NVME M.2 SSD'ye ve 1TB HDD sahip olduğu için bütçenize en uygun seçenek gibi duruyor.
Aynı modelin Youtube'daki test/inceleme videolarına göz atın. Tipi de hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

Bu attığınız laptop IPS panele sahip olması, 8. nesil Intel i7'ye denk güçte bir işlemciye, 256GB NVME M.2 SSD'ye ve 1TB HDD sahip olduğu için bütçenize en uygun seçenek gibi duruyor.
Aynı modelin Youtube'daki test/inceleme videolarına göz atın. Tipi de hoşunuza gittiyse alabilirsiniz.

Dostum AMD Ryzen 7 3750H Intel Core i5-9300H gücünde. Ayrıca bu bütçede intel laptop varsa onlara bakın derim. Kötü değil ama Intel daha iyi perfonmans sunuyor.

Son düzenleme:
Dostum AND Ryzen 7 3750H Intel Core I5-9300H gücünde. Ayrıca bu bütçede Intel laptop varsa onlara bakın derim. Kötü değil ama Intel daha iyi perfonmans sunuyor.

Kur farkından dolayı stok bitmeden fırsatçı işletmeler hemen fiyatları arttırdı. Bence biraz beklerseniz indirimli alabilirsiniz. Talep olmazsa fiyatta düşecektir. Bu fiyattan talepte olmaz zaten. Aynı cihazı 4600 TL almıştım iade ettim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı