ASUS TUF RTX 2060 Isınma Problemleri

TUF RTX 2060 nerede 1700 TL acaba öğrenebilir miyim? Ayrıca 5700 XT'yi QP Bilişim'den 3100 TL'ye aldım.
Arkadaşlar driver ve BIOS güncellemelerini yapıp XMP'den özrl ayarları yaptığımda full ayarlarda 55 60 drece arası oynuyorum. Bu da demek oluyor ki ASUS'un TUF serisinde optimizasyon sıkıntısı var. Paladins de aynı şekilde 55 C maks
Bugün elime ulaştı 5700 XT Pulse. CS GO'da 55-60 derecelerde takılıyor kart. Masaüstü kullanımında zaten 55 dereceye gelinceye kadar fanlar çalışmıyor. Hangi kasayı kullanıyorsunuz acaba?
Xigmatek sirocon 2.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar driver ve BIOS güncellemelerini yapıp XMP'den özrl ayarları yaptığımda full ayarlarda 55 60 drece arası oynuyorum. Bu da demek oluyor ki ASUS'un TUF serisinde optimizasyon sıkıntısı var. Paladins de aynı şekilde 55 C maks

Xigmatek sirocon 2.
Hocam bende de aynı problem var . Nasıl yaptığını anlatabilir misin bana da ?

300-500 TL fazla verip Strix modelini almıyorsunuz. Sözde tasarruf adı altında dandik,kalitesiz,problemli kartları tercih ediyorsunuz. Yapmayın, paradan kısadan kaliteden ödün verir. Yapıcak bir şey yok.
Rog Strix RTX 2060 kartını aldım. Oyunlarda maks. 60, Funmark testinde 1 saat sonunda maks. 65 dereceyi gördüm.
Aynı şekilde ROG Strix 1660Ti 30 dakikalık OCCT testinde max 55° gördü. 20. dakikadan sonra hiç artmadığı için devam ettirme gereği duymadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı