ASUS TUF RTX 2060 yükte 83 derece

Emreeee0545

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben kasayı aldım fakat önde 3 büyük fan var arkada egzoz fan gelmedi. O da yakında gelecek. CPU sıcaklığı anakart güncellemesinden sonra düştü ama GPU 83 dereceyi buluyor yükte. Yük veremiyorum karta, bıraksam belki de geçebilir de. Kasa eskiden yerdeydi masanın üstüne çıkarttım. Egzoz fanı eksik diye bu kadar ısınıyor olabilir mi? Oyunlarda v-Sync açmadan oynayamıyorum. Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartının fan ayarları otomatikte mi ? benim rx 590 da çok ısınıyor 80 dereceyi buluyor fanlar otomatikte iken. ben fanları manuel ayarladım. manuel ayarladıktan sonra 70 dereceyi geçmiyor artık. fanları manuel ayarlamayı deneyebilirsin. ve tabi eksoz fanıda taksan iyi olur

ASUS TUF serisi biraz ısınıyor soğutma konusunda geride kalmışlar. Egzoz fanınız gelince 3-5 derece illa fark edecektir ama genel manada bakarsak konuya TUF kartları ısınıyor.

Kartın kendisi sorunlu. Kuzenime hediye sistem alırken o ekran kartını seçtim, seçmez olaydım. 83 derecenin altına çok nadir iniyor.

Ekran kartının fan ayarları otomatikte mi ? benim rx 590 da çok ısınıyor 80 dereceyi buluyor fanlar otomatikte iken. ben fanları manuel ayarladım. manuel ayarladıktan sonra 70 dereceyi geçmiyor artık. fanları manuel ayarlamayı deneyebilirsin. ve tabi eksoz fanıda taksan iyi olur
onu bende farkettim fakat fan ayarları nasıl yapılır bilmiyorum afterburnerden açtım fan ayarı ama seninkini atabilirmisin bana bir deniyelim.
arkadaşlar kasanın yan kapağını açınca sıcaklık 75 dereceyi geçmiyor önde sanırım hava akışı sıkıntılı kasada egsoz fan takarsam akış düzelir değil mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı