ASUS TUF VG27VQ alınır mı?

Arkadaşlar benim monitörüm elime ulaştı.
Çarşamba kargoya verildi, dün elime ulaştı. Bazı logolar ve yazıları net göremiyorum monitörde neden böyle çözemedim. Sizde herhangi bir sıkıntı var mı?

Benimki de ulaştı logolarda sorun yok kardeşim ben biraz siyah sahnelerde ışık sızması görüyorum ama dediğim gibi sadece siyah sahnelerde oda pek bir sorun değil benim için.

Benimki de ulaştı logolarda sorun yok kardeşim ben biraz siyah sahnelerde ışık sızması görüyorum ama dediğim gibi sadece siyah sahnelerde oda pek bir sorun değil benim için.
O varmış zaten ben de bunu bilerek aldım. Ölü piksel vs. var mı peki kontrol ettiniz mi?

Sanırım bende 1 tanecik ölü piksel var, moralimi bozdu bu durum biraz monitörün sağ tarafına doğru nokta şeklinde.

Ne kadar doğru bilmiyorum ama ölü pikseller zaman geçtikçe büyüyormuş falan diyorlardı bence bir müşteri hizmetleriyle görüşmenizde fayda var gerçi herkes ulaşamadığını söylüyor ama ben de üzüldüm şimdi.

Hocam ben testleri yaptım siyahta altta hafif ışık sızıyor ölü piksel görmedim babamda göremedi genel olarak monitörü çok beğendim kendi kablosuyla Max 144 Hertz yansıtıyor bende bende ekran kartı olmadıgından mı yoksa kablomu Max o kadar yansıtıyor anlamadım ama sizde kaç yansıtıyor.

Hocam ben testleri yaptım siyahta altta hafif ışık sızıyor ölü piksel görmedim babamda göremedi genel olarak monitörü çok beğendim kendi kablosuyla Max 144 Hertz yansıtıyor bende bende ekran kartı olmadıgından mı yoksa kablomu Max o kadar yansıtıyor anlamadım ama sizde kaç yansıtıyor.
Ben 165Hz çekebiliyorum sıkıntı yok o konuda. Sevindim hocam sizin adınıza hayırlı uğurlu olsun. Güle güle inşallah. :)

Geri
Yukarı