ASUS VG24VQR monitörde sistem formatlanınca Ghosting arttı

Mematibaş1

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ASUS VG24VQR monitörü kullanıyorum. PC'mi sıfıralamak zorunda kaldım. Sonra aşırı ghosting olduğunu fark ettim. Yardımcı olur musunuz? Ve ek olarak minimuma indirmek için ek ayarlar söyler misiniz?

Arkadaşlar ASUS VG24vqr monitörü kullanıyorum. PC'mi sıfıralamak zorunda kaldım. Sonra aşırı ghosting olduğunu fark ettim. Yardımcı olur musunuz? Ve ek olarak minimuma indirmek için ek ayarlar söyler misiniz?

O saçma olayı bende yaşadım format attım ghosting olmaya başladı acayip monitörde sonra DDU ile ekran kartını kaldırdım yükledim bende öyle düzeldi.

O saçma olayı bende yaşadım format attım ghosting olmaya başladı acayip monitörde sonra DDU ile ekran kartını kaldırdım yükledim bende öyle düzeldi.

O nasıl yapılıyor hocam anlatır mısınız rica etsem

Hocam ama benim monitör VA panel ondan dolayı diyorlar daha önce hiç görmedim şimdi nasıl belli oluyor bayağı hem de

Son düzenleme:
O nasıl yapılıyor hocam anlatır mısınız rica etsem.

Hocam ama benim monitör VA panel ondan dolayı diyorlar daha önce hiç görmedim şimdi nasıl belli oluyor bayağı hem de.

Ekran kartı sürücü güncellemeyi biliyorsun değil mi? DDU diye program var ekran kartı sürücüleri komple kaldırıyor sonra güncel ekran kartını hangi modelse onu yükle düzelecek mi test et. Anlamadıysan YouTube ile bakabilirsin.

Geri
Yukarı