Atatürk düşmanlığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben siyasi içerikli bir mesaj yazarım mesajım silinir. Millet provokasyon amaçlı konular açıyor onaylanıyor vallaha hayret.

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım benim kur'an-ı Kerim'i okusunlar da azıcık kitap açıp Atatürk hakkında bir şey de okusunlar. Atamıza yahudi ajanı, ingiliz ajanı falan diyor bu kişiler. Sence Atatürk hakkında böyle konuşan kişiler tarih hakkında herhangi doğru bir fikri var mıdır yok mudur?

Arkadaşlar uzatmayalım bence daha fazla, kavgaya gitmesin iyice. Herkes bir yerde haklı aslında. Hakkında düşündüğünüz insanlar hakkında yapabilecek bir şey yok bence. Kapatalım konuyu devam edelim hayatımıza aramıza soğukluk girmesin böyle şeylerden.

Dediğim gibi, arapçabilmek zorunda değil.

Ben kimsenin dinini sorgulamama sorgulayamam ben sadece ayetleri söyledim yanlış bilgilendirme olmasın diye bu senin görüşün ama Kur'an-ı Kerim'i okumak için arapça gerekir.

Atatürk'ün sevilmediği çevreler olması gayet doğal, bu adamın yaptıklarına rağmen nasıl nefret edilir anlayamıyor olabilirsiniz ancak birtakım çevreler için çok makul sebepler bunlar. Evet, öyle insanlar mevcut, her türlü modernliğe karşılar, kadın haklarına karşılar, Türk ırkının ulusal bilincine ulaşmasına karşılar, ellerine geçse 1500 yıl öncesinin hikayelerine göre ülkeyi yönetmeye çalışırlar, bu yaratıklar her yerde. Mustafa Kemal ve partisinin yaptıkları elbette eleştirilir, tartışılır bunlar yapıcı olduğu ve bu ülkenin çıkarları uğruna olduğu sürece kabul edilir ancak bu cumhuriyet ve getirdiklerine düşman kanser düşünceye fırsat verilemez, bu hoş görülemez, rejim açık şekilde tehdit edilemez. Aklı başında, sadece ters düşen adam zaten Atatürk'ün düşmanı olmaz, Atatürk'ün düşmanı Cumhuriyet ve bu milletin de düşmanıdır, ülkemiz için açık tehdittir. Şunu da asla unutmayın, Mustafa Kemal Paşa'nın şahsını koruyan yasalar olduğundan mütevellit bu terörist oluşumlar kendisini hedef göstermeye her zaman cesaret edemez, bu durumda silah arkadaşlarına başta İsmet İnönü'nün şahsına saldırırlar.

En sevdiğim insan türü.
Atatürk'ün kurduğu laik ülkede yaşayıp da İslam'ı bilmeyen, İslam'ı iyi sanan, İslam'ı yönetime geçsek anında başı kapatılıp bir adamın 4. karısı olacak bir kadının, kendi haklarını savunan insandan nefret etmesi tek kelimeyle akıl tutulmasıdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı