Atatürk şeriatçılara ne yaptı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben demem kardeşim size ne kardeşim insan isterse çarşaf isterse mini etek giyer sizi ilgilendirmiyor bu konular başka konu mu bulamadınız?
Şimdi şöyle bir durum var. Bir kadının vücudu bir erkeğin gözünden bakıldığında şehvet vericidir. Bir kadın minicik bir etek giyerse diğer erkekler gördüklerinde tahrik olurlar. Bu istemsizce doğal olarak olan bir şey. Hatta afedersiz ök** gibide bakarlar. Hele hele kahvenin önünden falan geçiyorsa eyvahlar olsun. Sen kız kardeşine bakılmasını istermiydin? Bu Osmanlı Muaşereti kapalı giyinme hepimizin analarımızın, bacılarımızın güvenliği için doğru bir giyim tarzı. Namahrem bakışlardan onların korunması için kapalı olmaları herkesin ırz, namusu için daha koruyucu. Sizler benim kardeşlerim olduğunuz için hepiniz için doğru olanı düşünmek ve söylemek benim için bir gereklilik.

Almanya'da bile Arapça okunuyor kimse diyor mu Almanca okunsun diye?
Bir kere Atatürk Arap Kültürünün ne kadar lanet bir tiksindirici bir kültür olduğunun farkında. Bu yüzden Türk Milletini bu kültürden koparmaya ve uzaklaştırmaya çalışıyor. Hilafetin kaldırılması, Diyanet İşlerinin kurulması ve Latin Alfabesine geçilmesi bunların bir kaç örneğidir. Ezan da bu bağlamda Türkçe'ye çevrilmiştir. Çünkü Atatürk insanların Arap Kültürünü benimsemesini istememiştir. Ayrıca ezanın farklı dillere çevrilip okutulması da caiz değildir. Yani kısacası Atatürk insanların yine istedikleri dine inanmaları konusunda onları özgür bırakmıştır. Sadece İslam ve Arap Kültürü iç içe olduğundan İslamı Arap Kültüründen soyutlamaya çalışmıştır.

Atatürk şeriatçilere ne yaptı başlığı altında adnan oktar ve kediciklerini görmek... ne bileyim bende bu technopat sosyalide bu yüzden seviyorum her an her şey konuşulabilir. Neyse ben çekirdekleri hazırlayımda bakalım daha neler yazılacak 😀
😀
Şu an aynen sizinle aynı durumda, güle güle izliyorum yorumları.

giphy.gif

Gazi Paşa Mustafa Kemal Atatürk; 1400 yıllık arap mitoloji hikâyelerine, hırkaya ya da bir kıla tapınan ve ortadoğu toplum normlarını din zanneden birtakım ingiliz mandacılarını yok etmiştir.

Lakin anadolu halkında yobazlık kalıcıdır, bu gün bile araplara tapmadığınızı anladıklarında vatan düşmanı ilan ederler. Kendi uydurduğu giyim normlarını din zanneder "bacın böyle giyinse" cümleleriyle adhomineme başvururlar.

Şimdi şöyle bir durum var. Bir kadının vücudu bir erkeğin gözünden bakıldığında şehvet vericidir. Bir kadın minicik bir etek giyerse diğer erkekler gördüklerinde tahrik olurlar. Bu istemsizce doğal olarak olan bir şey. Hatta afedersiz ök** gibide bakarlar. Hele hele kahvenin önünden falan geçiyorsa eyvahlar olsun. Sen kız kardeşine bakılmasını ister miydin? Bu osmanlı muaşereti kapalı giyinme hepimizin analarımızın, bacılarımızın güvenliği için doğru bir giyim tarzı. Namahrem bakışlardan onların korunması için kapalı olmaları herkesin ırz, namusu için daha koruyucu. Sizler benim kardeşlerim olduğunuz için hepiniz için doğru olanı düşünmek ve söylemek benim için bir gereklilik.

Kardeşime kalmış ben ona zorla sana bakıyorlar mini etek giyme dersem benden nefret eder hatta daha açık giyinmeye başlar.

Şimdi şöyle bir durum var. Bir kadının vücudu bir erkeğin gözünden bakıldığında şehvet vericidir. Bir kadın minicik bir etek giyerse diğer erkekler gördüklerinde tahrik olurlar. Bu istemsizce doğal olarak olan bir şey. Hatta afedersiz ök** gibide bakarlar. Hele hele kahvenin önünden falan geçiyorsa eyvahlar olsun. Sen kız kardeşine bakılmasını istermiydin? Bu Osmanlı Muaşereti kapalı giyinme hepimizin analarımızın, bacılarımızın güvenliği için doğru bir giyim tarzı. Namahrem bakışlardan onların korunması için kapalı olmaları herkesin ırz, namusu için daha koruyucu. Sizler benim kardeşlerim olduğunuz için hepiniz için doğru olanı düşünmek ve söylemek benim için bir gereklilik.
Abi çok sağlam trollsün yemin ederim :D

Milleti çok güzel oltaya getirmişin, önünde şapka çıkarırım.

Atatürk şeriatçilere ne yaptı başlığı altında adnan oktar ve kediciklerini görmek... ne bileyim bende bu technopat sosyalide bu yüzden seviyorum her an her şey konuşulabilir. Neyse ben çekirdekleri hazırlayımda bakalım daha neler yazılacak 😀
😀
Keşke bu örneği vermeseydim de normal insanlardan örnek verseydim. Pişman oldum.

Eleştiri ne zamandan beri vatan hainliği oldu hocam?
Atatürkü seven biri ile sevmeyen birinin eleştiri farkı gayet belli oluyor merak etme. Sevmeyen kişi eleştiri yapmaz amacı bellidir. Vatan haini ilan edilmesi gayet normal. Herkes Atatürke saygı duyacak.

Bunu diyeceğini tahmin etmiştim. Aslında kedicikleri örnek göstermemeliydim. Sokakta dolu var. Bazen kafamı kaldıramıyorum.
Yani, eğer başını kaldırdığın gibi kadınların orasına burasına bakacaksan toplumdan uzaklaştırılman lazım.

Örnek göstersene, çok merak ettim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı