Atatürk'e hakaret eden 17 yaşındaki çocuğa 3 yıl hapis istemi

@Patrixcs, ispanyol dayı sana daha önce hak vereceğimi hiç düşünemezdim. Bu mesajında haklısın. Ceza verseler suç, vermeseler suç. Ben de bunu anlayamadım.
Ben her konuda haklıyım. Bu tür insanları anlamak çok zor bıraktım imkansız. Doğru bir şey yapsalarda muhalifler yanlış yapsalarda muhalifler.

Ne bu AKP düşmanlığı çok merak ediyorum. Ceza verilmese bu sefer gelip AKP'ye yok siz Atatürk düşmanısınız yok diye laf yapacaksınız.

Ceza verince laf yapıyorsunuz. Sizleri anlamak cidden çok zor.
Hiç alakası yok. Sırf muhalefet olmak için muhalefet olmuyorum, uzun zamandır yazıyorum burada. Duruşum da bellidir. Cezanın verilmemesini destekler, çocuğu bu duruma sokanın yine AKP olduğunu söylerdim. Niyet okuyarak yorum yapmayın.

Ve evet, AKP bu ülkenin kanseridir. Hiç bir konumda kendimi "Ne bu AKP düşmanlığı yav?" diyerek savunmazdım, korkunç bir durum altına sokmuşsunuz kendinizi.
@Patrixcs, İspanyol Dayı sana daha önce hak vereceğimi hiç düşünemezdim. Bu mesajında haklısın. Ceza verseler suç, vermeseler suç. Ben de bunu anlayamadım.
Koskoca Yottapatlık üyesiniz, sizinle ilk tartışmamız değil, defalarca ve defalarca sorunun her daim devlette olduğunu söyledim ve sonuç bu. Gerçekten çok kötü. En ufak yol almamışsınız.

Hiç alakası yok. Sırf muhalefet olmak için muhalefet olmuyorum, uzun zamandır yazıyorum burada. Duruşum da bellidir. Cezanın verilmemesini destekler, çocuğu bu duruma sokanın yine AKP olduğunu söylerdim. Niyet okuyarak yorum yapmayın.
Ne alaka AKP ile çocuğun ne alakası var? Başka biride Atatürk'e hakaret edebilirdi. Cezanın verilmesi çok iyi oldu. Bundan sonra akıllanır Atatürk düşmanları.
Ve evet, AKP bu ülkenin kanseridir. Hiçbir konumda kendimi "ne bu AKP düşmanlığı yav?" diyerek savunmazdım, korkunç bir durum altına sokmuşsunuz kendinizi.
AKP bu ülkenin kanseri filan değil bir kere. Geldiklerinden beri milli gelir 5 katına çıkmış. Asgari ücret dolar olarak 3 katına çıktı. Kişi başına düşen gelir 3 binden 12-13 bin dolara çıktı. Bu adamlar mı ülkenin kanseri?

Ekonomi kötü mötü deyip duracaksın. Evet enflasyon sıkıntısı var. Her ülkede var çözmek için uğraşıyolar. Geldiklerinde yıllar sonra tek haneye düşüren yine AKP'di. Yine AKP düşerecek enflasyonu tek haneye.

Aferin. Böyle devam.

Devam edecegim aslan parcasi emin ol :)

Ne alaka AKP ile çocuğun ne alakası var? Başka biride Atatürk'e hakaret edebilirdi. Cezanın verilmesi çok iyi oldu. Bundan sonra akıllanır Atatürk düşmanları.

AKP bu ülkenin kanseri filan değil bir kere. Geldiklerinden beri milli gelir 5 katına çıkmış. Asgari ücret dolar olarak 3 katına çıktı. Kişi başına düşen gelir 3 binden 12-13 bin dolara çıktı. Bu adamlar mı ülkenin kanseri?

Ekonomi kötü mötü deyip duracaksın. Evet enflasyon sıkıntısı var. Her ülkede var çözmek için uğraşıyolar. Geldiklerinde yıllar sonra tek haneye düşüren yine AKP'di. Yine AKP düşerecek enflasyonu tek haneye.

Her ulkede var? Ulan az utanin be lan zimbabwe yi gectik bildigin enflasyonda Amerika'da şu an enflasyon dusuyor biliyor musun az takip et diyecegimde tek takip ettigin yer a haberdir senin.

İyi olmuş bebeye. Bundan sonra atasına saygısızlık yapmamayı öğrensin. Verilebilecek en ağır ceza verilmeliydi ki bu ceza idare eder. Şunu da ekleyeyim; Sevmek zorunda değilsiniz ama saygı duymak zorundasınız falan diyorlar. Eğer Türkiye'de yaşayan bir Türk isen hem seveceksin hem saygı duyacaksın.

Ben en fazla 6 ay yatması gerektiğini düşünüyorum. Bunca şeyden sonra akıllanmıştır. Çok saçma bir karar.
Gayet yerinde bir karar.

@Emil Breivik, katılıyorum. Türk insanı, atasını hem sever hem de saygı duyar. Sevmiyorum ama saygı duyuyorum diyenlerin saygı duymadığını da görebilirsiniz. Böyle diyerek bunu normalleştirmeye çalışıyorlar. Arkadaşlar, Atatürk bizim insanımız, bize sayısız hak tanıyan birisi. Böyle adamı hem sevmeliyiz hem de saygı duymalıyız.

Daha ağır bir ceza verilmesi lazımdı.
Atatürk bu ülkenin geleceğini kurtardı, bugün anneniz adamakıllı oturuyorsa Yunan'ın, ermeninin, arapların kölesi, cinsel objesi değilse ona borçluyuz.
Aksini iddia eden var ise Sevr anlaşılmasına bakıp annesinin kaç ülkeye paylaştırılıcağını görebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı