Atatürk'e hakaret eden 17 yaşındaki çocuğa 3 yıl hapis istemi

Her ulkede var? Ulan az utanin be lan zimbabwe yi gectik bildigin enflasyonda Amerika'da şu an enflasyon dusuyor biliyor musun az takip et diyecegimde tek takip ettigin yer a haberdir senin.
Yılbaşından itibaren bizde de düşüşe geçecek enflasyon. Boşunamı faizler yükseltiliyor?

Zimbabwe dedin orada da enflasyon varmış. Yine aynı şekilde Amerika'da enflasyon var diyorsun.

Yılbaşından itibaren bizde de düşüşe geçecek enflasyon. Boşunamı faizler yükseltiliyor?

Zimbabwe dedin orada da enflasyon varmış. Yine aynı şekilde Amerika'da enflasyon var diyorsun.

Haha ovp de bile enflasyon dusmeyecek deniyor kur artarken enflasyon nasıl dusecek akilli bilgili kardes, benim adamlar kendileri söyledi ovp de kur artacak diye Amerika'daki enflasyon %3 zimbabwede %70-80

@Patrixcs 17-25 Aralık olayları. Sevim tanürek. Git bu ikisini bir araştır.

Arkadas kur artarken enflasyonun dusucegine inaniyor ne anlatsan bos bu mahlukata.

Ve faiz yukseltimi tek basina enflasyonun dusmesine sebep olamaz faiz dusurerek ekonomiyi bozarsin ama faiz yukselterek duzeltemezsin tek.

Haha ovp de bile enflasyon dusmeyecek deniyor kur artarken enflasyon nasıl dusecek akilli bilgili kardes, benim adamlar kendileri söyledi ovp de kur artacak diye Amerika'daki enflasyon %3 zimbabwede %70-80

Arkadas kur artarken enflasyonun dusucegine inaniyor ne anlatsan bos bu mahlukata.

Ve faiz yukseltimi tek basina enflasyonun dusmesine sebep olamaz faiz dusurerek ekonomiyi bozarsin ama faiz yukselterek duzeltemezsin tek.
Ovp sadece tahmin. Yabancı para girişi başlayınca görürüm seni o zaman dolar düşünce. Daha geçen toplantı yapıldı yabancı ile olumlu geçtiğini söyledi bakan şimsek. Daha önceki toplantıda bekle gör derken bu sefer bunu söylemedi. Demek ki yabancı para girişi başlayacak. Kur düşerse enflasyonda yavaşlar. Baz etkisi ile düşer biraz ekonomi bilimini araştır sonra kendini hoca kafasında sanıp yazarsın.

Ovp sadece tahmin. Yabancı para girişi başlayınca görürüm seni o zaman dolar düşünce. Daha geçen toplantı yapıldı yabancı ile olumlu geçtiğini söyledi bakan şimsek. Daha önceki toplantıda bekle gör derken bu sefer bunu söylemedi. Demek ki yabancı para girişi başlayacak. Kur düşerse enflasyonda yavaşlar. Baz etkisi ile düşer biraz ekonomi bilimini araştır sonra kendini hoca kafasında sanıp yazarsın.

Yabanci girisi o kadar olmayacak şu an ekonomiye guven yok ovp de kur dusme ihtimali yok ve bu ekonomiyle ve bu rezerv ile daha da dusmez su an bile dolara elliyorlar 27.90 oldu eabah simdi 27.20 alla alla yabancida serbest piyasaya el atan ulkeye yatirim yapacak baska masallarla gel cano bana.

Ovp yi yapan kisiler arasinda Mehmet simsek vs oldugunu biliyorsun degil mi?

Yabanci girisi o kadar olmayacak şu an ekonomiye guven yok ovp de kur dusme ihtimali yok ve bu ekonomiyle ve bu rezerv ile daha da dusmez su an bile dolara elliyorlar 27.90 oldi sabah simdi 27.20 alla alla yabancida serbest piyasaya el atan ulkeye yatirim yapacak baska masallarla gel cano bana.

Ovp yi yapan kisiler arasinda Mehmet simsek vs oldugunu biliyorsun degil mi?
Ovp yabancı toplantısından önce yapıldığında biliyorsundur umarım. O tahmin yabancı para girişi olmaz ise dolarda beklenen seviyeler. Daha geçen cevdet yılmaz konuştu. Para girişi başlar ise Türkiye'ye o zaman ovpdaki seviyelerden daha farklı olabilir diye. Şu an doların yükselmesinin sebebi yabancının yüksekten girmesi için.

Gelmiş biride bana hikaye anlatıyor. Allah bilir Türkiye borçları ödeyemez batacakta dersin. O zaman zaten net gülerim.

Ovp yabancı toplantısından önce yapıldığında biliyorsundur umarım. O tahmin yabancı para girişi olmaz ise dolarda beklenen seviyeler. Daha geçen cevdet yılmaz konuştu. Para girişi başlar ise Türkiye'ye o zaman ovpdaki seviyelerden daha farklı olabilir diye. Şu an doların yükselmesinin sebebi yabancının yüksekten girmesi için.

Gelmiş biride bana hikaye anlatıyor. Allah bilir Türkiye borçları ödeyemez batacakta dersin. O zaman zaten net gülerim.

:D koskoca ovp yapacaklar toplanti planlarini oraya koymuyacaklar ne cehalet bu ya vallahi bu beyinle buraya kadar hayati yaşamana şaşırdım.

Az bile diye düşünüyorum, neredeyse reşit bir yaştasın dupe düz ülkenin kurucu liderine hakaret. Her türlü cezayı hakedebilecek yaşta zaten. 13-14 yaş arası belki hafif bir yaptırım uygulanır, fakat sen 17 yaşındasın. Köküne kadar hak etti.

Yeni konular

Geri
Yukarı