Atatürk'e hakaret edenlerin sebebi nedir?

Öyle bir yazmışsın ki resmen bu isyanı savunmussun. Açıkçası Cumhuriyet karşıtlarının haklarının savunulmasina gerek yok.
Yani kendi düşüncen bana göre hava hoş. Adamlar kendi açısında haklı mı haklı yalan dolan ile dolandırılmışlar o da onların şeysi ne diyeyim. Gidip boş yere savaşmışlar her türlü bu topraklar Müslüman toprağı değil artık. Burası ateist bir devlet putperest bir devletiz Allah (c.c) kutsal kitapta bahsettiği lanetlenen devletlerdeniz ne diyeyim.

Ben her türlü insana hakarete karşıyım. Ama devletin bir bireyi kanun ile korumasına da karşıyım. Kendi milletimizden, kurucumuzu neden koruyoruz? Atamın böyle bir şeyi onaylamazdı, başkası için de yaptırmazdı bence.

Kuran-ı Kerim'de 1 kere bile Türkçe mealli ayet okumamış insanlar Atatürk'ü sevmemeyi dine bağlıyor. Bi kere müslüman olan ahlaklı bi insan doğruyu yanlışı bilir. Atasını da ayırmaz. He gidip de din ticareti yapanlardan din dersi alıp dinden soğuduysanız ve Atatürk'ü sevmemeyi dine bağlıyorsanız bu sizin cahilliğinizdir.

Dostum ne yazdığının farkındamısın? Adamın Halepçe katliamına ses çıkartmadığını nereden biliyorsun? Ne alaka?
Aga onları boş ver onlar yüzünden yaşanan hiç bir olaya üzülmüyorum adam kalkıp 1986-1988 de olan olaylar ile bunları bağladı boş ver böyle insanları. Bak bana kafam rahat tek üzüldüğüm Çanakkale de ve kurtuluş savaşında boş yere ölen Müslüman Türk ve diğer etnik gruplar sonuçta başka bir dini inanç için savaştılar ne diyeyim.

Geri
Yukarı