AVM'de sapık yerine kondum

Vallahi bende çok korkuyorum bu tarz bir şey yaşamaktan. Geçen parka gittim park tamamen boştu tabii parkın fotosunu çektim arkadaşım attım story gibi yazı yazdım çok garip hissettim.

Sanki biri atlayıp fotoğrafımızı neden çekiyorsun diyecek gibi. Bir de özellikle kontrol ediyorum fotoğrafta kimse var mı diye.. Geldiğimiz noktaya bak ya..

Sen de avazın çıktığı kadar bağır, ona hakaretler et! Ciddi söylüyorum bak, böyleleri anca bundan anlar, sahte feminstler.

Etmemek için zor durdum ama etmedim. Kolumu hırpaladı biraz canım yandığı için ittirdim. Keşke bağırsaydım. O an anlık şok geçirdim kitlendim korkudan dediğim gibi. Yanımdaki 3 arkadaşım da öyle oldular. Kadın konuşmamız için fırsat vermiyordu bağırmaktan.

Psikolojik olarak kötü durumdayım. Onun dışında bir şey olmadı. Kadın abartıp şikayetçi olmazsa tabii. Bu durumu aileme de anlattım avukat bir tanıdığımıza mesaj attılar konu hakkında. Bekleyişteyiz.

Merak etme hiçbir şey yapamaz ayrıca kadın fotoğrafta gözükmemiş bile neye dayanarak şikayetçi olacak ki.

Etmemek için zor durdum ama etmedim. Kolumu hırpaladı biraz canım yandığı için ittirdim. Keşke bağırsaydım. O an anlık şok geçirdim kitlendim korkudan dediğim gibi. Yanımdaki 3 arkadaşım da öyle oldular. Kadın konuşmamız için fırsat vermiyordu bağırmaktan.
Abi ne biçim sinir oldum şu an olaya! Hayır bir de 14 yaşındasın yani.. Saçını başını yolarım ben o kadının.

O sırada arkadaşımın oturduğu masanın biraz yakınında oturan bir kadının bize doğru elini sallayarak koştuğunu gördüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ortamı biraz tatlandıralım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı