Aya Gidildi Mi Gidilmedi Mi?

phantom13

Hectopat
Katılım
26 Ocak 2015
Mesajlar
18
Aya gidildiğini kanıtlamak için belgesel bile yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam. E, peki ABD Ay'a gitmedi, e SSCB neden hiç ses çıkarmadı peki bu işe? Eğer böyle bir şey olma ihtimali olsaydı ilk itiraz eden, gidilmediğini kanıtlamaya çalışmaz mıydı Rusya?
 

yiange28

Kilopat
Katılım
20 Ağustos 2014
Mesajlar
894
Makaleler
2
Çözümler
1
Bulamaszin ama Mythbusters diye bir televizyon sovu var. Yaklasik 13 yildir efsane-mit testediyorlar. Bununla ilgilide bir bolum cektiler. Senin dediklerinin hepsi test edildi. Hatta nasa bile ussune davet etti gelin gorun diye. Sonuc:Gidildi.

Simdi uzayda yasanan garip olaylarla ilgili baska bir televizyon sovu daha var onu da izliyim yazarim buraya. Tabi benim dedigim mythbusters bolumlerini internette bulamazsin Turkce olarak keza direk bolum numarasi yok ama internette arat.

Eger boyle konulara merakin varsa eve d-smart baglatin. Yaklasik 9-10 tane bilim kanali var.
 

yiange28

Kilopat
Katılım
20 Ağustos 2014
Mesajlar
894
Makaleler
2
Çözümler
1
Bencede gidilmedi. Çünkü büyük deliller var ve birçok iddia var. Tıpkı 19 Eylül'deki ikiz kulelerin yıkımı gibi...
O olaya yeralti nukleer bombasi neden oldu. Abd o zamanlar yeni yapilan binalarin yikimi icin bu bombayi zorunlu tutuuordu bir sebepten. Aradtirmavilar da bunu teyit etti. Anlatmak cok uzun surer. D-smartda yine belgeselini izlemistim. Adamlarin ulusal kanallari neler yayinliyor :)
 

B.Memis

Hectopat
Katılım
23 Mayıs 2015
Mesajlar
58
Bana göre gidildi tüm o olayların açıklaması var bayrak vs. Ruhi Çenet'in bu konu ile ilgili videosu var. Şimdi niye gitsinler ki. Yakında gidilecek ve zaten üs kurulacak.

Ali Çimen'in bir kitabı var Edwin Buzz Aldir ile röportaj yapılmış. Ben de bu röportajla inandım. Kitabın adı Tarihi Değiştiren Keşifler.
 
Yukarı