Ayda kaç lira ile geçiniyorsunuz? Geçinebiliyor musunuz?

• Konuyu başlatan Silinen üye 458979
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 40
  • Görüntüleme 3B
Haftada ne kadar et yiyebildiğimize bakarak kıyaslama yaptığımız hale gelmişiz, şükredecek yanımız mi kalmış?
Hocam yapacak bir şey yok. Hep ağlayarak mutlu olamıyorum ben. Şükür edince insan bir huzurlu ve mutlu oluyor. Ben de isterdim yurt dışında yaşayıp hayatıma renk katmak ama imkan yok.

Hocam yapacak bir şey yok. Hep ağlayarak mutlu olamıyorum ben. Şükür edince insan bir huzurlu ve mutlu oluyor. Ben de isterdim yurt dışında yaşayıp hayatıma renk katmak ama imkan yok.
Fakire şükretmeyi öğret ki zenginin düzeni bozulmasın diye boşuna dememişler. Ben sürekli ağlayalım, kahrolalım demiyorum. Bunada şükür deyip oturmayın, hakkınızı arayın diyorum.

Fakire şükretmeyi öğret ki zenginin düzeni bozulmasın diye boşuna dememişler. Ben sürekli ağlayalım, kahrolalım demiyorum. Bunada şükür deyip oturmayın, hakkınızı arayın diyorum.
Herkes korkuyor başıma bir şey gelecek diye. Hakkını arayanlar Fetö ve PKK üyesi olmakla suçlanıyor ve yargılanıyor. Seçimlerde hakkımızı arayacağız artık. Ben zaten 2023 seçimlerinde CHP'den sandık görevlisi olarak bu görevi yerime getireceğime inanıyorum.

Geri
Yukarı