AYT matematik zor geliyor

• Konuyu başlatan XFG
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 25
  • Görüntüleme 325
Bir şey yok ki 2. dereceden denklemlerde. Toplam carpım formullerini bil, biraz parabol kat isin icine Delta'yı da unutma bu kadar. Grafiklerde problemin var senin gibime geldi.

Hayır, daha grafik görmedim. Grafik soruları değil demek istediklerim. 345'in ikinci dereceden denklemler testinde ilk testler kolay oluyor. Onları da yapamıyorum.

Hayır, daha grafik görmedim. Grafik soruları değil demek istediklerim. 345'in ikinci dereceden denklemler testinde ilk testler kolay oluyor. Onları da yapamıyorum.

Soru cozumlerini izle internetten sonra gec soru cozmeye. Formulleri yaz kagıda tek tek, baka baka ogrenirsin oradan soruları cozersin. Yine cozemezsen AC konu etiketle beni.

Aynı sorun bende de var maalesef. Tyt 20'nin altına düşmüyor genelde 25 buluyorum ama Ayt hiç öyle değil :(

Tyt 20 iyi değil diyebilirsiniz ama işte bana göre iyi yani hedefime kıyasla.

Tek bir kanal lazımsa Eyüp B'dir. Zamanla geliseceksin sadece pes etme ve her gün düzenli bicimde calıs AYT matematige. TYT temelin saglamsa AYT cok rahat bir sekilde artar.

Ayrıyeten, Eyüp b başlangıç için pek önermiyorlar. Yine de dinlemeli miyim?

Hocam konuyu kimlerden dinlediniz.

Bıyıklı matematik, matematiğin güler yüzü, mert hoca. Eyüp B. için ileri seviye dediler dinlemedim daha.

Ayrıyeten, Eyüp b başlangıç için pek önermiyorlar. Yine de dinlemeli miyim?

Bıyıklı matematik, matematiğin güler yüzü, mert hoca. Eyüp b. İçin ileri seviye dediler dinlemedim daha.

Yok hocam her seviyeye uygun Eyüp hocam rahatlıkla anlarsın.

Eyüp bnin vdd si var hocam oradan ilerlerseniz konular çok sağlam olur gerçekten.

Vdd kitabı ben de yok. Direkt 3D AYT matematik soru bankası var.

Aynı sorun bende de var maalesef. TYT 20'nin altına düşmüyor genelde 25 buluyorum ama AYT hiç öyle değil :(

TYT 20 iyi değil diyebilirsiniz ama işte bana göre iyi yani hedefime kıyasla.

Ben TYT 10 görüyorum problemler olmadan. Problemleri de 2 haftaya yetiştiririm diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı