AyYıldız tim Spartak Moskova sitesini neden hackledi?

Pismaniyee

Hectopat
Bir futbol takımı ne yapmış olabilir ki? Wikipedia'da dolanırken gördüm ayyıldız tim spartak Moskova'nın resmi internet sitesini hacklemiş, neden?

1644265936630.png

Son düzenleyen: Moderatör:

Cahil bir topluluk kafa kafaya vermiş ve ayyıldız tim kurmuşlar işe yaramaz hiçbiri.
Peki Türkiye bankalarına veya sitelerine saldıran biri olursa, savunan birisi olmuyor mu? Veya başka grup var mı? Attığı videolarla falan gerçek sanıyordum açıklayıcı bir metin vs. var mı?

Emniyet siber suçlarla mücadele bakıyor o bölüme sanırsam yanlışım varsa düzeltin.

Peki Türkiye bankalarına veya sitelerine saldıran biri olursa , savunan birisi olmuyor mu? Veya başka grup var mı? Attığı videolarla falan gerçek sanıyordum açıklayıcı bir metin vs. var mı?
Banka sitelerini neden oradaki buradaki hacker grupları korusun hocam? Şirketler ve kurumlarda siber güvenlik ile ilgilenen gerçek mühendisler ve bilgili kişiler bulunur. Profesyoneller öyle üç beş siteye index atayım kafasında değillerdir. Profesyonelce iş yaparlar. Eğer bu tür konulara ilgi duyuyorsanız grupları boş verin.

Geri
Yukarı