Ayyıldız tim için yazılmış şiirler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şunu dikkatli izledim önceki yorumlarda bakıp ve fark ettim site adres adına bak müthiş helal size ayyıldız.
Ben korkuyorum hocam ya telefonu heçkleyipte fotoğraflarımı hesaplarımı çalarlarsa aileme zarar verirlerse(!) yarıldım gülmekten. Konu sahibi de 11 yaşındayım dedi ne manyaklıktı be
Aklıma geldi yazayım 8. Sınıfta bir çocuk sınıfta iki de bir ayyıldız timdeyim falan diyordu kafasını duvara vurup yarmıştım. Sen bekle senin hayatın kararacak dedi üstünden 3 yıl geçti hala kararmadı. Sanırım bug oldu.

Anonymous dediğimiz adamlar daha geçen bakanların bilgilerini paylaşmıştı. Böyle bir grup ile Ay yıldız tim aynı olabilir mi?

Arkadaşlar adam size inanıyor musunuz diye bir soru sormamış. İster inanın ister inanmayın ama konu şiir önerme konusu gerçek olup olmadığını tartışma değil. Eğer önereceğiniz şiir yoksa boşuna dalga geçmeyin. Evet, bende gerçek olmadıklarını biliyorum, Anonymous'u hacklemediler fakat konu bu değil.

Bir 10 yıl sonra buraya bakacağım vay be zamanında insanlar kimleri savunuyormuş diyeceğim.
Anonymous dediğimiz adamlar daha geçen bakanların bilgilerini paylaşmıştı. Böyle bir grup ile Ay yıldız tim aynı olabilir mi?

Ay yıldızlı timin daha ufak bir kişinin kimliğini bulabileceğini sanmıyorum.

1615368948468.png

Bizler Türk gençleriyiz,

Allah Allah diyebilecek kadar imanlı olan,

Bizler Ay Yıldız Tim'iz,

Yaptıklarımız dillere destan,

Bizler 12 yaş veletleriz,

Elinde klavye ile şikil şukul takılan,

Bizler Ay Yıldız Tim'in askerleriyiz,

Yatma vakti 9.30'da olan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri