Babam söz veriyor ama hep tutmuyor

Amacım hava atmak değil ama bu Steam hesabı benim ve oyunların %90'ını okulda aç kalarak biriktirerek aldım. Elektrik kablosunun parasını böyle halledebilirsin yani. Döşeme/montaj işi falan da yaşla alakası yok, zaten yaşın maksimum 13 falandır da neyse. Yaşım 14 ve bilgisayarımın montajını kendim yaptım. Yani ethernet kablosunun fiyatı Steam hesabı kadar etmiyor, kabloyu döşemesi de bir bilgisayarı montajlamak kadar da etmiyor.

Örnek yani umarım anlamışsındır.

Yapman gereken şey, her gün görebildiğin bir baban olduğu için sevinmek. Git uyumadıysa sarıl, sonra da daha fazla böyle gereksiz şeyleri umursama.

Değil mi ablam sinavdan 15 alsin babam gulsun ben 75 aliyim en dusuk notum bu bana kiziyor.

Kiraker mi?
Ahahhahha, yaş kaç kardeşim?
Hocam, dalga geçmenizi sizin gibi üyeye yakıştıramadım. Bu arada asıl konuya geçersem. Evin direği babadır derler ya. Çok doğru cümledir. Babanızın kıymetini bilin. Söz verip tutaması çok normal. Parayı ayarlayabilmek çok zor. Paraların çoğu evin giderlerine gidiyor. Faturası, yemeği vs. Sabırla beklenmizi tavsiye ederim.

Amacım hava atmak değil ama bu Steam hesabı benim ve oyunların %90'ını okulda aç kalarak biriktirerek aldım. Elektrik kablosunun parasını böyle halledebilirsin yani. Döşeme/montaj işi falan da yaşla alakası yok, zaten yaşın maksimum 13 falandır da neyse. Yaşım 14 ve bilgisayarımın montajını kendim yaptım. Yani Ethernet kablosunun fiyatı benim Steam hesabım kadar etmiyor, kabloyu döşemesi de bir bilgisayarı montajlamak kadar da etmiyor.

Parada sorun yok zaten benim odam uzak ve normal yollarda kablo kirliligi yapiyor.

Hocam, dalga geçmenizi sizin gibi üyeye yakıştıramadım. Bu arada asıl konuya geçersem. Evin direği babadır derler ya. Çok doğru cümledir. Babanızın kıymetini bilin. Söz verip tutaması çok normal. Parayı ayarlayabilmek çok zor. Paraların çoğu evin giderlerine gidiyor. Faturası, yemeği vs. Sabırla beklenmizi tavsiye ederim.
Yok hocam, öyle değil. Kiraker diyince önüme 8 yaşında balık kraker yiyen kardeşim geldi, sırf onun yüzünden televizyon kumandası yağlı olurdu, gece gece aklıma geldi. Ben yanlış anlamışım.

Yaşını bilemiyorum ama, baban her zaman seninle olamayabilir. Onun yerine sana verdiği harçlığı biriktirerek kendine bir Ethernet kablosu alıp kendin bağlaman. Emin ol, kendi ayakların üzerinde başardığın bir şeyin tadı çok farklı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı