Babam vefat etti

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bugün hastaneden 2 kere aradılar. İlk aramada cevap yoktu. 2. açısta müdahale ediyoruz gelin dediler. Daha sen beni berbere götürecektin saçımı kestirecektin. Papaz saçlı diye dalga geçecektin. Neden aşını olmadın, COVID hastalığında erkenden eve çıktın yaşlı kurt? Sana yakıştı mı bu, bizi bırakıp gitmek he? Daha fazla para harcamayın diye söylenip eve geldiğinde sana sevdiğin yemekleri yaptirtacaktim. Yakıştı mı sana yaşlı kurt? Daha gidip size askeri selamımı verip diplomayı aldırmaya götürecektim. Bana iş bulacağım yeter ki oku demiştin he yaşlı kurt, ayıp değil mi yaptığın? Senin gibi adama yakışmadı bu. Daha bana küfür edecektin, onu bile özlemiştim. Bütün yükü aniden omuzuma bırakıp gitti. En azından artık rahatlıkta yemek, yatak ve acıdan kurtuldun. Dediğin gibi hemen en ufak olumsuzluğa moralman çökmek yok. Babaanne ve dedeye kavuştun gözün aydın. Seni sürekli saçımla dalga gecmeni, bırak oyunu, kufurlerini bile özleyeceğim.

Allah rahmet eylesin.

Allah rahmet eylesin. Mekanı Cennet olsun. Baba her zaman evin reisidir yokluğunu hissedeceksiniz ama zamanla unutulacak.

Arkadaş da 21 yaşında ayrıca maddi durumu ile dalga geçecek kadar neyse. Lütfen bir daha Technopat'ı başka forumlarla karıştırmayın.

Hocam sosyal medya pek kullanmam. Siz bana verin Steam hesabınızı ben ulaşırım size.

UHD Graphics Intel dahili ekran kartı bilgisayarın içinde otomatik olarak geliyor. Ki bu konu ile alakası yok. Ben forumda gereken durum hariç yaşımı belirtmem zaten ve yaşla ne alakası var. Bütün gün PC başında durma kafan gitmiş. Nöroloji ve psikaytri muayene ol. Sanalda sallamak kolay nasılsa klavye delikanlılığın bende etki etmiyor. Gerçekte sokakta başkasına aynı lafları söylese bir daha sokakta çıkmaya korkar buradan sallamak kolay. Sen sürekli ağlamaya devam et.

@Enes3078 tanıdığım moderatör olarak şu profile bir el atar mısınız?
Maalesef Steam'i aktif olarak kullanmıyorum. 5 dolar kuralı var o yüzden olmuyor. Sizi yoruyorum kusura bakmayın.

Atarım hocam ama ben sosyal medyada pek aktif olmam o bakımdan ama DC atarım artık.

UHD Graphics Intel dahili ekran kartı bilgisayarın içinde otomatik olarak geliyor. Ki bu konu ile alakası yok. Ben forumda gereken durum hariç yaşımı belirtmem zaten ve yaşla ne alakası var. Bütün gün PC başında durma kafan gitmiş. Nöroloji ve psikaytri muayene ol. Sanalda sallamak kolay nasılsa klavye delikanlılığın bende etki etmiyor. Gerçekte sokakta başkasına aynı lafları söylese bir daha sokakta çıkmaya korkar buradan sallamak kolay. Sen sürekli ağlamaya devam et.

@Enes3078 tanıdığım moderatör olarak şu profile bir el atar mısınız?

Atarım hocam ama ben sosyal medyada pek aktif olmam o bakımdan ama DC atarım artık.

TeamSpeak varsa gelsene kanka TS vereyim gel.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı