Babama gece uyanık yakalandım

Hamsi ismaH

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, biz doğuda yaşıyoruz ve babam sinirli birisi. Seçimleri falan izliyordum ve bu saatte babam kapıyı çaldı ben de kilidi açtım ve beni uyanık gördü. Ne yapıyorsun falan biraz konuştu boğazım düğümlendi. Zaten derslerim kötü o konuyu da açtı. Aslında derdi zaten o konuyu açıp tartışmak. Babam sizce nasıl birisi ve ne yapmalıyım? (Millet ne der falan dedi.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben Diyarbakır'da yaşıyorum. Babanız size uyanık olduğu için mi kızdı? Bu kısmı anlayamadım. Tek sebebi bu mu? "O konuyu" derken kast ettiğiniz şey nedir?

Çalış hocam aileni gururlandır onlar da senin iyiliğini istiyorlar ileride zor durumlar yaşama istiyorlar benim ailem de öyle kızıyorlar söyleniyorlar ama hepsinin benim iyiliğim için olduğunu biliyorum. Yani baban normal birisi tipik bir Türk babası, öyle Avrupa'daki, Amerika'daki ebeveynler gibi değiller öyle bir şey bekliyorsan. Kaldı ki saat gece 2.30 da seçimleri izlemen ne kadar sağlıklı hocam sen öğrencisin ülkenin gündemini takip etmek tabii ki hakkın ama asıl görevin derslerine çalışmak. Yani benim önerim ders çalışman.

Arkadaşlar, biz doğuda yaşıyoruz ve babam sinirli birisi. Seçimleri falan izliyordum ve bu saatte babam kapıyı çaldı ben de kilidi açtım ve beni uyanık gördü. Ne yapıyorsun falan biraz konuştu boğazım düğümlendi. Zaten derslerim kötü o konuyu da açtı. Aslında derdi zaten o konuyu açıp tartışmak. Babam sizce nasıl birisi ve ne yapmalıyım? (millet ne der falan dedi.)

Hocam suyuna göre gidin sizde mesela X partisini destekliyorsa kazanıp kazanamayacağına bakıyordum diyebilirdiniz. Ve bir de hoşlandığı şeyleri yapmaya özen gösterin ve sevginizi hissettirin inanın bana daha daha yumuşak davranmaya başlayacaktır.

Geri
Yukarı