Uyanık kalamıyorum

CinarYilmaz

Hectopat
Yer
Istanbul
Uyanık kalamıyorum. Dün sabah 6'ya kadar bekleyip yarım kalan ödevimi gizlice tamamlamak gibi bir planım vardı ama sınır 3:30 :(. Nasıl uyanık kalabilirim? Gün içinde uyumalı mıyım?

Uyanık kalamıyorum. Dün sabah 6'ya kadar bekleyip yarım kalan ödevimi gizlice tamamlamak gibi bir planım vardı ama sınır 3:30 :(. Nasıl uyanık kalabilirim? Gün içinde uyumalı mıyım?

Bir gün o dediğin gibi yap işin bitince diğer gün saat 8'e kadar oyun oyna sabah 8'e kadar sonra uyku düzeninde oturur.

Ödevinizi gün içinde yapmaya ne dersin? Kahve işe yarayabilir.
Ödev yaratılıştan beridir var. Gözümde büyüyor ve ben de erteliyorum. Akşam da annemin zorlamasıyla yapıyorum. 58 tane zor soru + 22 tane kolay soru.
Arada bir Dolar/TL durumuna bak sinir olursun zaten. Uyku muyku kalmaz!

Gülmek uykunuzu açacaktır. 30 dakika mola verip keyif yapmaya çalışın derim. Diğer arkadaşlarında bahsettiği elma, kahve, çay ve çikolotaya katılıyorum.
Telefonumu şarjda bırakacağım o zaman artık. Dolara bakmak için :D
Bir gün o dediğin gibi yap işin bitince diğer gün saat 8'e kadar oyun oyna sabah 8'e kadar sonra uyku düzeninde oturur.
8'den 12:30'a kadar derslerim var.
Kahve veya çay tüketin, çikolata da yiyebilirsiniz.
Çayı gece 1'e kadar tüketebilirim, sonra yatmış olmam gerek anneme göre.
--
Bu arada benim duvara bakarak ve arada bir boş boş odamda yürüyerek uyanık kalmam lazım. Tabletin ışığı, prizin açma tuşunun ışığı vb. uyarıcılar beni uyanık tutabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı