Bahçeli maçların seyircisiz oynanmasını istedi

Yarı-profesyonel maçlara oyuncu olarak çıkmışlığım ve birkaç sezon maçların çoğuna seyirci olarak da gitmişliğim var. Sürekli de futbol izliyorum zaten. Tribünler maçta takıma destek olmaya gelmiş olabilirler fakat taraftar grupları aynı zamanda sivil toplum kuruluşudur.
Taraftar grubu sivil toplum kuruluşu değildir. Ki olsalar bile sivil toplum kuruluşları da siyaset uşağı olmaz. Yoksa "toplum" kelimesine karşı olur, ayrıştırmaya yol açar.

Ben ligler ertelenmeden önce iki hafta içinde İzmir ve İstanbul deplasmanı yaptım. Hatta komünist arkadaşlarla gittik o yolları. Adamla ideolojimiz tamamıyla zıt ama derdimiz takım.

Siz o gün tribünde olan 50.000 kişinin de Erdoğan'a oy vermediğine emin misiniz? :D

Taraftar grubu sivil toplum kuruluşu değildir. Ki olsalar bile sivil toplum kuruluşları da siyaset uşağı olmaz. Yoksa "toplum" kelimesine karşı olur, ayrıştırmaya yol açar.

Ben ligler ertelenmeden önce iki hafta içinde İzmir ve İstanbul deplasmanı yaptım. Hatta komünist arkadaşlarla gittik o yolları. Adamla ideolojimiz tamamıyla zıt ama derdimiz takım.

Siz o gün tribünde olan 50.000 kişinin de Erdoğan'a oy vermediğine emin misiniz? :D

Stadın en az 3/2'lik kısmı hem inönü hem kadıköyde bağırdı o gün "istifa" diye seni de korku sarmış AKP trolleri gibi.

Hükümetten memnun olmamak ve istifasını istemeyi hala siyaset sanıyorlar. İnanılmaz bilgisiz bir grup var karşımızda.

Bunları ben kelimelere dökerek harf kullanarak ifade etmekten ümidimi kestim artık bunlar ne ıslah ne tedavi edilebilirler.

Hocam ona bakarsan şimdi Erdoğan'a kimse oy vermiyor cinler falan iktidara getirdi herhalde bu adamı.
Aynen öyle. Ülkenin %52'si vermiş. Tribünün de ortalama yarısı vermiş, şova ve boşa gerek yok. Tribün takımı desteklemek/maç izlemek için olan bir yer. Dediklerinin doğruluğu/yanlışlığı kişiye göre değişebilirken, yaptıkları kesinlikle yanlış.
Stadın en az 3/2'lik kısmı hem inönü hem kadıköyde bağırdı o gün "istifa" diye seni de korku sarmış AKP trolleri gibi.
Ne AKP trolü? :D Çok muhalif bir partide üyeliğim bulunuyor. Ben sadece tribün siyaset yeri değil diyorum. :D
Hükümetten memnun olmamak ve istifasını istemeyi hala siyaset sanıyorlar. İnanılmaz bilgisiz bir grup var karşımızda.
Siyaset tabii, 2018'de de insanlar bıkmış deniyordu. Adam %52 yine aldı, yani çoğunluğun seçtiği adamı istifaya "tribün gibi her kesimden insanın bulunduğu yerde" çağırırsan, yanlışa yanlış demem normal.

Bilgisiz bir grup demişsin, kaç kere siyaset hakkında kitap okudun? Bence blörf atarak söyleyeceksin. Sen de Technopat'ın "sözde entelektüel" kesimi gibi her konuda fikri olup okumayan kesimindensin muhtemelen, gerçi bu forum azıcık okusa, kitap önerisi konularıma cevap verirler. :D

Aynen öyle. Ülkenin %52'si vermiş. Tribünün de ortalama yarısı vermiş, şova ve boşa gerek yok. Tribün takımı desteklemek/maç izlemek için olan bir yer. Dediklerinin doğruluğu/yanlışlığı kişiye göre değişebilirken, yaptıkları kesinlikle yanlış.

Ne AKP trolü? :D çok muhalif bir partide üyeliğim bulunuyor. Ben sadece tribün siyaset yeri değil diyorum. :D

Siyaset tabii, 2018'de de insanlar bıkmış deniyordu. Adam %52 yine aldı, yani çoğunluğun seçtiği adamı istifaya "tribün gibi her kesimden insanın bulunduğu yerde" çağırırsan, yanlışa yanlış demem normal.

Bilgisiz bir grup demişsin, kaç kere siyaset hakkında kitap okudun? Bence blörf atarak söyleyeceksin. Sen de Technopat'ın "sözde entelektüel" kesimi gibi her konuda fikri olup okumayan kesimindensin muhtemelen, gerçi bu forum azıcık okusa, kitap önerisi konularıma cevap verirler. :D

Parti ismi belirtmeden, kişi ismi belirtmeden hükümet kanadında işini düzgün yapmayan, yapmaya çalıştığı halde başarılı olamayan insanları istifaya çağırmayı siyaset olarak adlandırmayacak okumuş olabilirim. Sizin gibi bilgisiz, tapıcı ve algıcı insanlarla kendimi kıyaslayamam kusura bakmayın. Haydi siz devam.

Bunlar yaparlar gerçekten hiç belli olmaz. Herkesi susturacaklar. Ama 3 aya ne Recep ne Bahçeli kalacak.
Bahçelinin her dediğini yapmaya çalışsaydık ülkenin bütünlüğüne ne zarar veriyorsa onaylamış olur iç savaş çıkarırdık adamın siyasetten men edilmesi gerekiyor acilen.

Çok muhalif bir partide üyeliğim bulunuyor. Ben sadece tribün siyaset yeri değil diyorum.
Tribün siyaset yeri değil derken iyi de Anıtkabir halı saha stadı mı ulan adamlar Atamızın huzurunda propaganda düzenlerken ağzınızı bıçak açmıyordunuz ya kıvırmayın bir kerede

Ben camideki imam siyaset yaparken, muhalif siyasetçelere vatan haini, ingiliz uşağı vesaire diye hitap ederken polislerin içeri dalıp imamı tutukladığını görmedim.

Ben camideki imam siyaset yaparken, muhalif siyasetçelere vatan haini, ingiliz uşağı vesaire diye hitap ederken polislerin içeri dalıp imamı tutukladığını görmedim.
Şeref yoksunları hariç şerefli imamlar da vardır. Siyasete karışır fakat doğruları söylemekten hiç ama hiç çekinmez
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı