Bakan Koca: 4000 Suriyeli Sağlık Personeli İstihdam Edildi

Etrafımdaki kişilere bu göçmenler bize çok zarar verecek önlem almaları lazım diyorum, bana hak veriyorlar. Ama gelgelelim ki hala oy atıyorlar, umudum yok geleceğe dair.

Arkadaşlar mülteci nereden olunuyor? Suriyeli olmayı tercih edebilirim. Yaşamak için ufak bir bedel sonuçta.

Eğer birkaç yıl beklerim diyorsan ülkenin ismi Türkiye Arap Emirliği olarak değişince zaten otomatik olarak mülteci konumuna geçersin bekleyemem diyorsan o kısım biraz zor ama yapılabilir

Olabilir eğer böyle bir şey varsa tek mantıklı açıklaması: Kendi yani suriyeliler için tercuman amaçlı yani Arapça konuştuğu için onu anlayacak olan yine Arapça konuşan birisidir. Yani kısaca arapları muayene etmek içindir durduk yere işsiz diye almamıştır yani savunduğumdan değil bende sağlıkçı atanamamış biri olarak söylüyorum.

Olabilir eğer böyle bir şey varsa tek mantıklı açıklaması: Kendi yani suriyeliler için tercuman amaçlı yani Arapça konuştuğu için onu anlayacak olan yine Arapça konuşan birisidir. Yani kısaca arapları muayene etmek içindir durduk yere işsiz diye almamıştır yani savunduğumdan değil bende sağlıkçı atanamamış biri olarak söylüyorum.

Ulkeye multeci geldiyse 20 çocuk yapmayacak. Bagirarak kendi pis dilini konusmak yerine bu ulkenin dilini ogrenecek. Hakkinin yenilmesine ragmen bunlari diyebilmen aşırı komik.

Geri
Yukarı