Bakan Koca: 4000 Suriyeli Sağlık Personeli İstihdam Edildi

Size 3 ay önce başıma gelen olayı anlatayım iyi okuyun. İş kazası geçirdim. Çorlu devlet hastanesi cildiye bölümüne gittim. Sabah saat 10 civarlarıydı. Kapının önü ana baba günü, doktor da öğleden sonra izin almış öğleden sonra çalışmayacak. Sırayı akşama kadar bekle hayatta gelmez o derece kalaba. Neyse sıra numarası alıp bekledim, baktım sıra gelecek gibi değil imkansız. Sırası gelen bir vatandaştan rica ettim, elimi görüp sırasını verdi sağ olsun. İçeri girdim elime acil pansuman yapılması lazım şişik ve yanık. Doktorun ismine dikkat etmedim girerken, içeriye bir girdim doktor Suriyeli. İş kazası geçirdim önceliğim var diyorum insan gibi durumumu anlattım elimi gösterip elim berbat bu arada. Yarım yamalak Türkçe ile git şikayet et bakmıyorum deyip terslemeye başladı, adam yüzüme bile bakmıyor bu arada. Hastanenin başhekimliğine gidip şikayet ettim. 30 dakika sonra başhekim sekreteri ile odasına girdik tekrar, yine atar gider yapıp bakmadı bana ve onun bölümü olmasına rağmen bu hastanın bölümü burası değil ben buna bakmam diye diretiyor. Plastik cerrahi bölümüne gitsin diyor. Başhekim sekreteriyle de tartıştılar 5 dakika boyunca, kadın randevunun bölümü doğru demesine rağmen inat etti bakmadı elime. Orada doktoru dövecektim, sakinliğimi koruyup bir şey yapmadan çıktım bela okuyarak. Bunlar çok yüzsüz arkadaşlar haberiniz olsun insanlıkları da yok. Takdir sizin...

Canlı yayına girdim kadın makyaj falan yapıyor. Dedim hepiniz gideceksiniz bana dedi anam suri babam Türk demedi. Babam annemi kuma aldı haberi yok yavrucak vatandaş olmak ıcın anasını Türk erkegıne satmış. Neyse benı suclama ne alaka bende turkum dedi canlı yayından attı. Dedim sizinkiler benim ablamı öldürdü. Dedi ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Toplumun merhametini suistimal ederek geçici sığınmacı adı altında aldılar. Şimdi bu kişiler ülkenin gerçekliği kabul edin diyorlar. Aldıkları vatandaşlıklar ile bu kaçaklar ülkenin geleceğini belirleyecek. Elit bir sığınmacı demografisi oluşturulmaya çalışılıyor ki iyice kalıcı olsunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı