Steam Bakiyeli hesap satın almak illegal mi?

yisesib288

Zeptopat
Daha fazla  
Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Direk hesap satışı yasak diye biliyorum, Steam miydi PUBG miydi acaba? 🤔

Zaten Steam hesap satışı bile legal değil.

Bir Steam hesabını satın alabilir veya satabilir miyim?

Steam hesapları satın alınamaz veya satılamazlar.

Steam hesabımın satın alındığı veya satıldığı öğrenilirse ne olur?

Eğer bir Steam hesabının satın alındığı ya da satıldığı ortaya çıkarsa o hesap kalıcı olarak kilitlenebilir. Hesap kısıtlamalarıyla ilgili daha fazla bilgi için lütfen Askıya Alınmış Steam Hesapları makalesine göz atın.

Direk hesap satışı yasak diye biliyorum, Steam miydi PUBG miydi acaba? 🤔
İkisinde de yasak.

Bakiyeli hesap satın alıp ana hesaba oyun hediye etmek illegal bir şey mi ve hesaba bir şey olur mu?

Mantıken başka bir hesap satın almış oluyorsunuz yani illegal.Üstelik hesap çalıntı olarak görünüyor ve satan kişi destek bölümünden direk hesabı geri alabilir.Key olarak alabiliyorsanız alın oyunu.

Mantıken başka bir hesap satın almış oluyorsunuz yani illegal. Üstelik hesap çalıntı olarak görünüyor ve satan kişi destek bölümünden direk hesabı geri alabilir. Key olarak alabiliyorsanız alın oyunu.

Satın alınan hesabı kullanmayacağım içerisindeki bakiyeyi asıl hesaba oyun göndermek amacıyla kullanacağım bunun için de bir sıkıntı olup olmayacağını merak ediyorum.

Yasal değil ve hediye edilen oyun geri alınabilir.

Ana hesaba bir şey olmaz sadece hediye edilen oyunlar kütüphaneden silinir.
Yasal değil ve hediye edilen oyun geri alınabilir.

Ana hesaba bir şey olmaz sadece hediye edilen oyunlar kütüphaneden silinir.

Hediyeyi alan kullanıcı iade sürecini başlatmadığı sürece alınmıyor diye biliyorum yanlış mıyım?

Geri
Yukarı