Bana iftira atıldı ve ne yapacağımı bilmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Feministlik erkek kızı eşit tutmak. Bu feminazilik yani kızlar üstün.
Mesala ben feministim bir kız bana vurursa bende ona vururum. Bana küfür ederse bende ona ederim.

Kız mesela şakasından gülerek sana vursa sende ona mı vuracaksın. Ayrıca güç farkı var arada ona göre vur vuracaksan da 😃

Son düzenleyen: Moderatör:
Heyecan yapmadan, kendinizden emin bir şekilde ifade edin kendinizi. Hatta bu bahsi geçen kızlar ile de konuşun kendi adınıza. Öğretmenler ile de konuşabilirsiniz. En basitinden ilk cümlemdeki gibi olursanız bir şey olacağını sanmıyorum. Yeter ki gereksiz yere tedirginlik yaşamayın.

Konuştum baş kahraman ben şikayet etmedim diyor diğer kaşarlar şikayet etmiş.

Çok saçma bir yorum biçimi yaptığını düşünüyorum. İslam dinine inananlar için öyle yani bende dahil ama bu dünyada önemli sicili geleceği söz konusu...

E tabiisiz de haklısınız ben sadece hakkının yenmeyecegini vurgulamak istemistim.

Kullandığın "kaşarlar" kelimesi çok yanlış kankam. Haklısın ama yine de kimseye hakaret edip kötü söz söyleme. Umarım bu iftiradan yırtarsın.

Abi gerçekten suçsuzsan hiçbir şey olmaz. Hakkını savunmayı bildiğin sürece kimse seni okuldan atamaz attıramaz.

Feministlik erkek kızı eşit tutmak. Bu feminazilik yani kızlar üstün.
Mesala ben feministim bir kız bana vurursa bende ona vururum. Bana küfür ederse bende ona ederim.

Bir zamanlar hoca sana vuracağı an sen onun elini tutup hemen sen şamarı yapıştırabiliyordun. Hala var. 😂
Bir kız bize vursa biz ona vursak her yerde kınanırız gazetede cani diye çıkar. İnsani düşünce yok ki skolastik kız düşüncesi var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı