Bana iftira atıldı ve ne yapacağımı bilmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızların ettikleri küfürler elimizde ses kaydı olarak var.
Biz bu kayıtları hocaya veriyoruz hoca onların terbiyesizliği deyip hiçbir şey yapmıyor.

Evet hadi sokağa!
Erkek kız eşitliği istiyoruz. Feminaziliğe hayır!

Son düzenleyen: Moderatör:
Feminist bir okula düşmüşsün üzülüyorum. Lise öğretmenlerine bir kez daha teşekkür ederim feminist olmadıkları için.

Evet hadi sokağa!
Erkek kız eşitliği istiyoruz. Feminaziliğe hayır!

Hem feminist hem nazi 😅.
Hem yakıyor ama kızlara öncelik tanıyor fakat yakıyor mu yoksa yakmıyor mu? Akıla gelen soru. 😂

Feminist bir okula düşmüşsün üzülüyorum. Lise öğretmenlerine bir kez daha teşekkür ederim feminist olmadıkları için.

Feministlik erkek kızı eşit tutmak. Bu feminazilik yani kızlar üstün.
Mesala ben feministim bir kız bana vurursa bende ona vururum. Bana küfür ederse bende ona ederim.

Heyecan yapmadan, kendinizden emin bir şekilde ifade edin kendinizi. Hatta bu bahsi geçen kızlar ile de konuşun kendi adınıza. Öğretmenler ile de konuşabilirsiniz. En basitinden ilk cümlemdeki gibi olursanız bir şey olacağını sanmıyorum. Yeter ki gereksiz yere tedirginlik yaşamayın.

Talihsiz bir olay. Hakkını bu dünyada yeseler bile öbür dünyada yiyemezler içiniz rahat olsun.

Lise hayatımda ne bir kere tutanak tutuldu ne kötü bir şey yüzünden hocalarla karşı karşıya geldim.

Maalesef bizimkiler de feminist. Kızlara her türlü ayrıcalık var bize gelince hiçbir şey yok.

Masum 3-4 kişinin 2'si kızlarla resmen kanka(sanırım gayler)
Kalan iki kişi yeni.

😏 Bu bir ilgi cekme cabasina dönmüş. Zevk aliyorlar. Sonunda ne beklediklerinin haberleri yok kendilerinin. Yalancinin mumum yatsiya kadar yanar.

Talihsiz bir olay. Hakkını bu dünyada yeseler bile öbür dünyada yiyemezler içiniz rahat olsun.

Çok saçma bir yorum biçimi yaptığını düşünüyorum. İslam dinine inananlar için öyle yani bende dahil ama bu dünyada önemli sicili geleceği söz konusu...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı