Banka kartı önerisi

RiskyZone

Kilopat
Öncelikler selam,
Abonelik indirimi kullandığı için Papara, ücretsiz para transferi içinde Enpara kullanıyorum. Fakat ikisinde de güzel kampanya olmuyor. Popüler kartlardan garanti ve İş Bankası'nı gördüm. İş Bankası'nda 1 yıllık BluTV ve Garanti'ye göre daha bol kampanya olduğunu gördüm sizce daha mı iyidir? Transferlerde masrafları ve kullanıcılara sunduğu indirim avantaj vb. neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Transferlerde her ikisinde de normal koşullarda standart ücret uygulanıyor.

Kampanya olarak çok bir şeyleri yok mevcut müşteriler için.

Akbank'tan online hesap açıp Kazanan Akbanklı programına katılmanızı tavsiye ederim. Diğer bankalar da iyi kampanya yapınca onlardan da açarsınız.

Öncelikler selam,
Abonelik indirimi kullandığı için Papara, ücretsiz para transferi içinde Enpara kullanıyorum. Fakat ikisinde de güzel kampanya olmuyor. Popüler kartlardan garanti ve İş Bankası'nı gördüm. İş Bankası'nda 1 yıllık BluTV ve Garanti'ye göre daha bol kampanya olduğunu gördüm sizce daha mı iyidir? Transferlerde masrafları ve kullanıcılara sunduğu indirim avantaj vb. neler?

Garanti veya Yapı Kredi.

Garanti veya Yapı Kredi.

İş Bankası'da olabilir.

Ben şahsen Burgan Bank'ın (ON) tarafını kullanıyorum, bedava Havale/EFT ve birkaç cashback kampanyası var.

Öncelikler selam,

Şunu bir tarafa koyalım. Papara banka kartı değil, ön ödemeli karttır. Eğer ön ödemeli kart arayıp kampanya arıyorsan Tosla öneririm. Şu an kullanıyorum.

İş Bankası ve Yapı Kredi yıllardır kullanıyorum 1 kere bile sıkıntı çıkarmadı, Garanti'den uzak dur Garanti Bankası bizi çok dolandırdı :)

Yeni konular

Geri
Yukarı