Başından Ayrılamadığınız Oyunlar

DashingCadogan

Hectopat
Daha fazla  
Bu sisteme uygun olursa sevinirim ama uygun olmasa bile yazabilirsiniz. Hepimizin oyun kültürü genişlemiş olur :)

Sistemim
  • i5 4210U İşlemci
  • 4GB RAM
  • 500 GB SATA
  • İntel Hd Graphics 4400 4GB
  • AMD Radeon HD 8500M 2GB

Son düzenleyen: Moderatör:
Counter Strike: Global Offensive ve UnderTale :) Hikayesi iyidir adamım.
Bunlardan birini oynadım diğerini ise oynuyorum dostum farklı bir tavsiyen var mı ? Güzel bir oyun her türden PC'm hakkında kuşkun varsa GTA 5 açan bir pc yani yakın dönem oyunlarında kasma yapmaz
2015 2014 oyunları iyi ayarlarda açar

Çok basit, Crysis serisi. Bilim-kurgu seviyorsan ve şu ana kadar hiç o seriye göz bile atmadığını söylersen çok büyük ayıp edersin :D

Çok basit, Crysis serisi. Bilim-kurgu seviyorsan ve şu ana kadar hiç o seriye göz bile atmadığını söylersen çok büyük ayıp edersin :D
Crysis'e tabi göz attım bizim toprağımızdan insanlar var sonuçta ama hiç tam seri olarak oynamadım sağol bunu yazdım kenara hocam başka önerin varmıdır ?

Belki konu dışı olacak ama çok uzun bir süredir ETS 2'yi Team Fortress zannediyordum ve bu gün ETS 2'nin Euro Truck Simulator 2 olduğunu öğrendim :morgöz:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı