Başından Ayrılamadığınız Oyunlar

tabiki skyrim ayrıca dying light şiddetle tavsiye ederim ben rpgmi fpsmi ne anlamıyorum ama oyun deyince aklıma gelenler mount and blade warband -7 days to die -skyrim bambaşka bir dünya alır götürür seni-dying light aksiyon ve korkuyu bir arada yaşaya bileceğin bir oyun-mount and blade eski çağları iliklerinde hissettirecek kadar güzel yakında bannerlord olarak devamı çıkacak-7days to die ise koskocaman bir dünyada senden başka yaşayan kimse olmadan açlık susuzluk hastalıkla mücadele ederken dayanaılmaz soğuk yada sıcak hava şartları senin hayatta kalmanı dahada zorlaştırıyor gündüzleri etrafta sakin birşekilde dolaşan zombiler karanlık çöktüğünde sana ölümü tattıracaklarından emin olabilirsin gece için güçlü bir sığınak ve savunma hattına ihtiyacın olacak tüm bunlarla mücadele ederken çayından bir yudum bile alamayacaksın benim aklıma gelenler bunlar iyi eğlenceler
Çok sağ ol.

Neden ?

Son düzenleyen: Moderatör:
WarThunder Uçak Savaşı oyununu intel atom z3736f 10 inch 2GB Intel HD graphics tabletimden 1024x768 çözünürlükte minimum ayarda takılmadan akıcı bir şekilde oynaya biliyorum yani düşük sistemli bir tablet veya laptopunuz varsa ve zevkli ve güzel bir oyun arıyorsanız WarThunder en iyisi.
WarThunder'ı Intel HD 4400 le 1280x768 de minimum ayarda 60-84 FPS arası oynarsın başından kalkmadan oynanabilen nadir oyunlardan bence eskiden exteel vardı tps anime robot oyunu onu da başından kalkmadan oynardık.
[TBODY] [/TBODY]

Telefonda War Wings var onu oynuyorum sürekli başka oyun oynamıyorum. Artık ucak savaşı tarzı online oyun baya güzel.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı