Başınıza gelen paranormal bir şeyi anlatın

Benim de sürekli yanımdan bir şey geçiyor gibi hissediyorum bazen selam bile veriyorum ama korkmuyorum. Bir de sürekli annem seslendiğini duyuyorum anneme soruyorum sana seslenmedimki diyor korkmuyom geçiyom PC başına takılmaya devam ediyorum.

Arkadaşın evindeydik salon biraz büyük 2 oda birleşmiş gibi ortada mobilyalar ayırıyor odayı öyle düşünün. Odanın sol tarafındaydık sağ taraftan mobilyaların arkasından arkadaşın annesi geçti. Arka odadan çıkıp karşıdaki mutfağa gitti ama arada mobilyalar olduğundan tam görünmedi. Annen burada mıydı? Dedim. Değişik bakışlar atarak annesini aradı. Annesi başka semtte... Olay aslında uzun, özet anlattım.

Bir arkadaşım var, kendisi bizde kalmıştı bir gün ve okula geç kalmıştık. 8:12 çıkmıştık ve vardığımızda saat 8:09'du. Garip olan şey bu değil, bundan sonra kendisinin ya da sınıfın saati olmamasına rağmen saati saniyesi saniyesine bilmeye başlamıştı.
bu saat bilme olayı kolay siz oraya vardığınızda saati biliyordu ve hesapladı benimde tenefüsleri 1 saniye bile aksatmadan ne zaman çalıcağını sölüyorum hocaların çalar saati gibiyim.

Bir arkadaşım var, kendisi bizde kalmıştı bir gün ve okula geç kalmıştık. 8:12 çıkmıştık ve vardığımızda saat 8:09'du. Garip olan şey bu değil, bundan sonra kendisinin ya da sınıfın saati olmamasına rağmen saati saniyesi saniyesine bilmeye başlamıştı.
Ya saati dakika dakikasına bende biliyorum ya mesela 17:11 de evden çıkıyorum gideceğim yere ulaştığımda kendi kendime soru soruyorum saat kaç diye 17:34 diyorum ve telefona baktığımda saat 17:32 şuana kadar hiç yanlış çıkmadı :D

Sokakta yürürken altından geçtiğim ışıkların çoğu açıksa kapanıyor kapalıysa açılıyor arkadaşlarım da bayağı şaşırmıştı görünce. Onlar geçerken olmuyor.

Sanırım yaşadığım en garip olay, Rüyadayken rüya görmediğimi kesin sanıyordum. O kadar gerçekçiydi yani. Uyandığımda rüya olduğunu görünce bi garipsedim.

Bir gece rüyamda bir şey bana "uyanınca burnun kanayacak ama telefonunu sana getireceğim" demişti. Birkaç saniye sonra baktım burnum kanıyor, hemen tuvalete gittim geri yatağıma döndüğümde oturma odasının diğer ucundaki telefon yatağımın üstündeydi. (Telefonu yatağımın üstünde görünce anlık bir panik atak.)

Yeni konular

Geri
Yukarı