Battlefield 3 Fps Düşmeleri

Yonga seti sürücüsünü de güncelle. Ek olarak oyuna girmeden 2 dakika öncesinde Turbo fanı devreye al ve oyuna öyle gir bakalım FPS düşmesi olacak mı. Bir de oyun C sürücüsünde mi kurulu ?

Şu an sinirimden oyunu sildim. MSI'ın one touch install sistemiyle tüm sürücüler zaten kurulu. Çok garip bir sorun, Noshahr Canals haritasında daha oyuna ilk girdiğim zamanda herhangi bir merdivene çıktığım zaman fps 20ye kadar düşüyor, ayarlar hangi düzeyde olursa olsun. Oyun C sürücüsünde kuruluydu. D'ye kurmamı mı tavsiye ediyorsunuz ?

Not: İnanır mısınız bilmem ama GTA 4 şu an daha performanslı çalışıyor :)

2laevdh.jpg

Ghost, oyuna girerken güç modunu "Gaming"e almayı unutmuyorsun değil mi? Diğer modlarda oyunlar kasıyor biliyorsun işlemci güç seçeneği olayı.

Anistropic Filter'ı kapatın. Yine olmazsa Medium'a alın. Ek olarak cihazın bir de soğutucu koyun altına.

Yanımdaki arkadaş gt650m ekran kartıyla ultra ayarda çok akıcı şekilde oynarken ben gtx765m gibi bir ekran kartıyla oynayamayacaksam... Ama sıcaklıklar hep böyleydi önceden hiç bir problem yoktu, şimdi neden böyle oluyor anlamadım.
Ghost, oyuna girerken güç modunu "Gaming"e almayı unutmuyorsun değil mi? Diğer modlarda oyunlar kasıyor biliyorsun işlemci güç seçeneği olayı.
Tabii ki Gaming modu ile giriyorum...

Son mesajımı yaklaşık 1 hafta önce yazmışım hala cevap yok. Yok mu konu hakkında bilgisi olan ? GTA 4'de bile bu düşüşleri yaşamıyorum. Sorun nedir ? Lütfen bi çözüm bulun oyunu aldım oynayamıyorum :(

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı