Battlefield 4 Ön Sipariş Verenler ?

Call Of Duty'den Modern Warfare 2'den beri umudum kalmadı. Zaten multiplayer modu beni çok sarmadığı için orijinal almadım Call Of Duty'yi. Senaryo olarak çok başarılı buluyorum Battlefield'e göre.

Call Of Duty'den Modern Warfare 2'den beri umudum kalmadı. Zaten multiplayer modu beni çok sarmadığı için orijinal almadım Call Of Duty'yi. Senaryo olarak çok başarılı buluyorum Battlefield'e göre.
Aynen sana katılıyorum. Katılmadığım tek nokta ben Black Ops'dan sonra umudumu kestim. Artık multiplayer bölümüne hiç karışmıyorum sadece senaryosu çok keyifli.

MW2'den sonra işler karıştı Call of Duty'de :) Ondaki zevki yenilerde bir türlü alamadım. Multiplayer'de Terminal'de az zaman geçirmedim :)

Aynen sana katılıyorum. Katılmadığım tek nokta ben Black Ops'dan sonra umudumu kestim. Artık multiplayer bölümüne hiç karışmıyorum sadece senaryosu çok keyifli.

MW2'den sonra kestim dediğim de MW2 bence en iyi oyunuydu serinin. Black Ops ile fiyaskolar başladı :)

Battlefield koleksiyonu yaptığım için kutulu alıcağım. Fakat C.E.'ler boy gösterince şu anlık vermedim sipariş. Eğer ki C.E. gelirse buraya direk alıcağım yoksa L.E. Kutu ön sipariş olacak ^^

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı