Bebe Bisküvisi Kilo Aldırır mı?

InJustice

Kilopat
Yer
Troposfer
Arkadaşlar merhaba. Bebe bisküvisinin 100 gramında 450 kalori var. 1000 Gramında 4500 kalori bulunuyor. Ben bu 1000 gramlık paketi 2 günde bitirsem bana kilo aldıracak düzeye gelebilir miyim?

Başka türlü kilo alamıyorum :D

Günde 6 öğün yersen alırsın. Eğer midende vs sorun yoksa. 3 öğün ana, 3 öğün ara olarak.

Mesela; Saat 08.00-09.00 sabah kahvaltısı. Saat 11.00-12.00 kuruyemiş veya meyve. Saat 14.00-15.00 bulgur pilavı, tavuk veya et yanında salata. Saat 17.00-18.00 kuruyemiş veya meyve. Saat 20.00-21.00 Sebze yemeği, bulgur pilavı, balık, et, tavuk vs yanında salata. Saat 22.30-23.00 bir bardak ılık süt ve muz veya elma ya da az miktarda bitter çikolata.

Yeter ki saatleri düzenli olsun. Sağlıklı şeyler tüketmeye çalış.

Çok fazla azim gerektiriyor o. Ben okulda adam gibi yemek yiyemiyorum zaten. En iyisi mi şu bisküviden alayım da yoluma bakayım diyorum :D Sağolun öneriler için.

Çok fazla azim gerektiriyor o. Ben okulda adam gibi yemek yiyemiyorum zaten. En iyisi mi şu bisküviden alayım da yoluma bakayım diyorum :D Sağolun öneriler için.

Sağlıksız kilo alırsın. Her şeyin fazlası zarardır. Sonra gelip bu yağlar nasıl gidecek diye konu açmazsın umarım. (Başarılı olursan tabii.) :)

Sağlıksız kilo almayı da denemiştim daha önce ancak nasıl bir metabolizmam varsa alamamıştım. O yağları yakmak inanın bu metabolizmayla çok kolay. Önemli olan bir şekilde kilo alabilmek benim için. :D :D

Son düzenleme:
Uzun yıllardır spor yapmanın avantajı olarak uzun zamandır sabit 92 kilo 500 gram ve 92 kilo arasında gidip geliyorum. Bu kütleyi korumanın yolu aylık sadece kendi mutfak masrafımın ortalama 1500 TL olması. Soruna gelecek olursak hızlı metabolizmaya sahipsin gibi duruyor. Sana şimdi doktora git desem devlet hastanesi sana kan tahlili yapacak ve verecekleri ilaçlar pek işe yaramayacak. Metabolizma hızlı dahi olsa 2 günde 4500 kalori değil de her gün alman daha mantıklı. Unutma ki metabolizma ne olursa olsun harcadığın kalorinin 500 fazlası kilo olarak geri döner.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı