Bebekliğimin Garip Olayı

nvyst

Hectopat
Daha fazla  
Şuan anlatacaklarım size hikaye gibi gelecek. Ancak öyle saçmalık mı olur diyecekler okumadan kapatsın bu sayfayı. Bebekliğimden bir anı çok net çok iyi hatırlıyorum. Babamın annemi dövdüğü an işte. Beşiğim de yatarken babamla annem kavga etmeye başladı ve babam anneme vurdu. O an sadece sesleri duyuyordum zaten ama sonra astral seyahat mi oldu ruhum mu çıktı bilmiyorum. Yaklaşık 2 metre yükseklikte havada süzülerek koridordan dönüp tuvalete gittim babam annemi dövüyordu. Annemin kafasının tuvaletin girişinde ki taşa çarptığını gördüm. Bütün ayrıntıları ve olayı bugün anneme sordum. Hepsi doğru annem kafasını gerçekten o taşa çarpmış. Kendimden korkmaya başladım acaba orada astral seyahat mi yaptım yoksa başka bir şey mi?

99 Depremine 1-2 ay varmış işte bende o zamanlar daha (1,5-2 yaşlarındayım) bebeğim evde duramazmışız. Annemde bu yüzden beni evin önündeki taşın üstüne oturtur ben uyuyana kadar bekler ben uyuyunca eve alırmış. Ama nedense ben eve giremezmişim uyanınca da evde tutamazlarmış.

Büyüdük kocaman adam olduk anlattılar bunu bana dedim niye ki diye sordum. Karşı komşu beni sevdiği zamanlar ona sürekli deprem olacak dermişim. Harbi harbi 1-2 ay sonrada o büyük felaket gerçekleşti. Şimdi bakınca gerçekten garip geliyor. En garibi de o yaştaki çocuk deprem kelimesini nereden biliyordu. Ama şahitlerim var.

Evet, mümkün. Saçma olay değil.
İnsanlar uykusunda rem döneminde aniden uyanıp geri yatarsa, yapması gereken bir kaç şeyi yaparsa astral seyahate çıkabilir. Mümkün yani.

Açıkçası kendimizi daha en kaba şekilde bile keşfedemediğimizi düşünüyorum. Benim de benzer anılarım var. Yaklaşık 4-5 yaşlarımda arkadaşımdan öndünç aldığım bir manyetik kaset oynatıcısını çalıştırıp gelen müziği duymam sonucunda eskiden o müziklerin hepsini ezbere bildiğimi hatırladım. Ve neden bilmiyorum başka şeyler de hatırlayıp ağlamıştım. 5 yaşında bir çocukken daha ne kadar geçmişim olabilir ki?

Astral seyahat olayına gayet sıcak bakıyorum ve gerçekten yapmak istediğim şeylerden bir tanesi. İnanıyorum ben o olaya.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı