Bebekliğimin Garip Olayı

Benim de biraz anormal bi hatıram var. Dedem eskiden kamyon şoförüydü. Fargo marka kamyon ile çay taşırdı. Ben doğmadan 2-3 yıl önce satmışlar. Ama nedense kanlı canlı gördüğümü hatırlıyorum. Bu olaya şimdiye kadar herhangi bir açıklama getiremedim.

Bende hemen hemen her şeyi hatırlıyorum o yaşlarımın. Öyle bir kaç bilimsel araştırma vardı. Hatırlatıcı olaylar olduğunda geçmişten anılar hatırlanır falan diye. Malum günümüzde kadına şiddet her geçen gün artıyor. Üstelik bunu yapanların %80 den fazlası okumuş ve kültürlü insanlar. Hatırlaman bence doğal.

Ben bazen boş boş evdeyken başka şeyler aklıma geliyor, ve normal Dünya'dan farklı bir yere gidiyorum gibi vücudum hareketsiz kalıyor ama o rüyada evde ne olduğunu görebiliyorum. Bu nasıl oluyor? Bu olaydan çıktıktan sonra vücudum buz gibi oluyor.

Ya bende de aslında şöyle bir olay oluyor.. Vücudumu koltuğa vs. yaslıyorum, kafamı alabildiğince geriye yatırıyorum.. Sonra kan beyne çıkınca kafayı bi anda önce atıyorum.. Bi 5-10 saniye gözler kararıyor, sonra alekta movik movik oluyorum.. :vıy: Ama tüm hayatım gözümün önünden geçiyor nedense :D

Bebekligime dair pek bir sey hatirlamiyorum ben. :)
Hayal mayal 6-7 yaslarindayken camasirlarimi kendim katladigimi hatirliyorum, ha sanirim bir keresinde de babam anneme bagirdigi icin, babamin ayaklarina tekme atmistim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı