Beğeni haksızlığı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hayattaki tek başarısı Technopat Sosyal'deki rütbesi olan kişilerin zoruna gitmiş anlaşılan.

Bence rütbe sistemi tamamen kaldırılmalı.
Adının altındaki yazıyı değiştirmek için boş beleş mesaj yazan kişilerden kurtulmuş oluruz.

Vallahi ben beğenimin gözükmesini seviyordum ama boynumuz kıldan ince büyüklerimiz bişey biliyordur. (Daha çömezim öyle 100 tane beğenim yok)

Yine de kaldırıldı diye sinir olanlar var mıdır acaba?
Kaldırıldığı için sinir olan birisini görmedim ama beğenilerin tamamen silinmesine, yani üyelerin kendi beğeni sayısını görememesine sinir olanlar vardı. Ben her türlü memnunum, kaldırıldığı çok iyi oldu.

Bana beğeni kasıyor diyenler bugün hiç mesaj yazmamış ne hikmetse. xD

Yetmedi mi hocam? Kaldırıldı işte. Beğeni sisteminin kalkması adil çünkü Technopat üyeleri de istedi kaldırılmasını. Yönetim kafasına göre hadi kaldıralım demedi, üyeler dünden razıydı zaten dolayısıyla bizim yani genelin isteğiyle olmuş oldu. Yani adil :D.
Zaten bu beğeni olayına neden bu kadar taktıklarını anlamış değilim. Senin paylaştığın şeyi ha beğenmişler ha beğenmemişler ne fark eder? Sonuçta sen fikrini belirttin veya yardımcı oldun. Bu olay neden bu kadar önemli? Bir anlamayan benim heralde.

Cidden yeter ama. Tamam anladık bazı üyeler beğeni kasıyor, Discord grupları da var, bazıları en çok beğenisi olanları dikkate alıyor. Anladık hocam, anladık. Beğenileri kaldırdılar hâlâ konu açılmaya devam ediyor.

Ne oluyorsa discord'tan oluyor. Kapatın işte. Mesaj kasmayan yok sanki forumda.

Ne oluyorsa discord'tan oluyor. Kapatın işte. Mesaj kasmayan yok sanki forumda.
Ya gerçekten o olayı anlamadım bi konu açılınca fikrimi söylüyorum mesela çok mesajı olan çözümü çok olan arkadaşa beğeni atıp yanıt veriyorlar halbuki aynı şeyi biraz önce ben dedim be kardeşim.

Ben 1 gündür yasaklı olduğumdan ancak görüyorum konuyu. Beğenilerin kaldırılması isabet olmuş. Arkadaşın da dediği gibi yararlı mesaj atan kişiler değil discorddan kasanlar ve alakasız yorum atanlar alıyordu. Kuralları da iyi gözden geçirmek lazım yoksa benim gibi laf anlamaz birisiyle uğraşıp 1 gün yasaklanırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı