Bekçilere yakalandım

serifgokce05

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar saat geçti. Biraz da saçmaladım bekçiler karşısında. Ceza yazmayacaklarını söylediler. Güvendim de açıkçası. Lakin hala kalbim küt küt atıyor. Daha 16 yaşındayım. Velev ki yazılırsa bunu nasıl öğrenebilirim? Teşekkürler.

Arkadaşlar saat geçti. Biraz da saçmaladım bekçiler karşısında. Ceza yazmayacaklarını söylediler. Güvendim de açıkçası. Lakin hala kalbim küt küt atıyor. Daha 16 yaşındayım. Velev ki yazılırsa bunu nasıl öğrenebilirim? Teşekkürler.
Ceza yazarlarsa size verirler zaten gözünüzün önünde. Sonradan verileceğini sanmam.

Bir nebze daha rahatladım. Teşekkürler. İsim soyisim T.C. kimlik numarası falan aldılar. Arkadaşım GBT kontrolü yapacaklarını söyledi. Bir sıkıntı yok değil mi? (Orada memura da sordum sadece kimlik tespiti olduğunu söyledi. )

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cidden komik değil.

Bir nebze daha rahatladım. Teşekkürler. İsim soyisim T.C. Kimlik numarası falan aldılar. Arkadaşım gbt kontrolü yapacaklarını söyledi. Bir sıkıntı yok değil mi? (orada memura da sordum sadece kimlik tespiti olduğunu söyledi. )

Sorun olmaz merak etmeyin gbt için almışlardır.

Yaşça zannediyorum benden büyüksünüz hepinize teşekkür ederim. Lakin polis nasıl ceza yazamıyor? Haberlere falan çıkanları görüyoruz.

Yeni konular

Geri
Yukarı