Beslenme programım nasıl?

Draugr

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. 8 ayda 16 kilo verdim 16 yaşındayım 183 boyundayım, 75 kiloyum kilo vermeme rağmen yağ oranım yüksek muhtemelen çünkü bel simidi yoğun bu hafta spora başladım haftada 3 gün Full body yapıyorum. Her spor gününden sonra evde 35 dakika kardiyo yapıyorum. Beslenme olarak sabah yulaf ve light süt karıştırarak yiyorum. Öğlen ve akşam evde ne varsa onu yiyorum çoğunlukla paketli ürünler ve ekmek kullanmıyorum. Dışarıdan nadiren yiyorum. Sizce bu şekilde istediğim şekle ulaşmam mümkün mü? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Belinin inceliği biraz da genetikle alakalı, tabii ki yağ olan kısımları zamanla eriyecektir ama istediğin şekle girmediyse genetiğin öyledir. Onun dışında bir problem yok, rahatlıkta güzel bir vücut elde edersin.

Merhaba. 8 ayda 16 kilo verdim 16 yaşındayım 183 boyundayım, 75 kiloyum kilo vermeme rağmen yağ oranım yüksek muhtemelen çünkü bel simidi yoğun bu hafta spora başladım haftada 3 gün Full body yapıyorum. Her spor gününden sonra evde 35 dakika kardiyo yapıyorum. Beslenme olarak sabah yulaf ve light süt karıştırarak yiyorum. Öğlen ve akşam evde ne varsa onu yiyorum çoğunlukla paketli ürünler ve ekmek kullanmıyorum. Dışarıdan nadiren yiyorum. Sizce bu şekilde istediğim şekle ulaşmam mümkün mü? Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

Kanka zaten yazdigina göre 8 aydir spor yapiyormussun. Bundan sonra split antrenman girmeni tavsiye ederim 🤙🏼

Ben yazdıklarınızda bir beslenme programı göremedim. Aldığınız kalori ne kadar ? Günlük almanız gereken kalori miktarını biliyor musunuz ? Kas kütlesi kazanmak için ihtiyacınız olan proteini alıyor musunuz ? İstediğiniz vücut şekli için gerekli progressive overload sağlanıyor mu ? Bunlar istediğiniz hedefe ulaşmak için sorulması gereken sorulardan sadece bazıları. Bunlara eklenebilecek ve hedefe ulaşmanız için gerekecek şeylerin cevaplarını vermelisiniz ki koyduğunuz hedefin ulaşılabilir olup olmadığını söyleyebilelim.

Ben yazdıklarınızda bir beslenme programı göremedim. Aldığınız kalori ne kadar? Günlük almanız gereken kalori miktarını biliyor musunuz? Kas kütlesi kazanmak için ihtiyacınız olan proteini alıyor musunuz? İstediğiniz vücut şekli için gerekli progressive overload sağlanıyor mu? Bunlar istediğiniz hedefe ulaşmak için sorulması gereken sorulardan sadece bazıları. Bunlara eklenebilecek ve hedefe ulaşmanız için gerekecek şeylerin cevaplarını vermelisiniz ki koyduğunuz hedefin ulaşılabilir olup olmadığını söyleyebilelim.

Aslında başlık spor ve beslenme idi o yüzden beslenme ile ilgili çok bilgi vermemiştim yağ yakmaya çalıştığım için istemsizce az yemiş oluyorum onu sormak istedim.

Geri
Yukarı