BF4 M.P. Oynamak Neden Bu kadar Zor?

PB ban demek, o BF4 hesabı ile bir daha MP oyun oynayamayacaksın demek. Herkes bir anda Pro oyuncu olmuyor. Saklandığın yerden vurulmanı ise haritada spotlanmana bağlıyorum. Haritayı iyi takip et. Settings ayarların nasıl bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilirim.
O kadarını biliyorum, da ''Settings Ayarları'' olayını bilmiyorum. Bu ayarlar nasıl olmalı, yardımcı olursanız sevinirim? Görebilir misiniz bilmiyorum ama, hesabıma, oynanışıma buradan bi bakın isterseniz.

Öncelikle sana şöyle birkaç video ile yardımcı olayım. Arkadaş düşük çözünürlükte oynuyor, istersen sen 1080P oyna. Nasıl alışırsan. Bu videodaki tüm ayarlar bende de geçerli. Arkadaş zaten BF4 Türkiye milli takım oyuncusu. Takıldığın yerde yardımcı olurum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim midemi bulandırıyor düşük çözünürlük. 9500GT varken düşük çözünürlükte oynayamıyodum mesela. Beceremiyordum. Sonra 8750M'li laptopta bi girdim BF3'e cayır cayır oynuyodum. Bence pek bi alakası yok.

Mesela ben 1080P ile biraz zorlanıyorum. Bu kişiden kişiye değişir. Genelde iyi oyuncular 1600x900 veya 1280x768 çözünürlükte oynuyorlar. Monitörün 144Hz olması da çok büyük önem arz ediyor.

Ben de başka bi ayardan bahsediyorsunuz sandım.(n) Zaten daha önce nasıl daha rahat oynarım diye bir çok ayar (en yükseğinden en düşüğüne kadar) denedim.
Akif'in de dediği gibi, sanırım alışılması gerek. Neyse, ya Allah deyip tekrar giriyorum.:sentinel:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı