BF4 M.P. Oynamak Neden Bu kadar Zor?

@Thermes Her gördüğün piyadeye RPG atarsan infantry olarak hiç gelişemezsin. Bir ömür noob kalırsın. Haritaya göre silah seçimlerinizi yapmanız gerek. Her sınıf ile her haritada oynanmaz.
Sen 6 senelik PC ile o oyunu açtığıma dua et, ne silah seçimi ! :D. Zaten 2 gün sonra kaldırdım oyunu, çok kasıyor diye, az buçuk hevesimi alıp bırakmış oldum işte.

@Thermes Attığım rehber videolarını bir izle. BF4 MP oynamadığın belli oluyor. Ultra BF4 MP oynanmaz. Ultraya aldığın zaman gereksiz bir dünya efekt, toz bulutu vs oluşuyor. Bunlarda senin görüş açını falan etkiliyor. İlerde sistem alıp oynadığında haklıymışsın diyeceksin.

Yoo ben ultrada oynuyodum. BF3'ü de öyle oynuyodum. CS:GO'yu da öyle oynuyorum. Demek ki oynanıyormuş. :D Valla ben böyle zevk alıyorum. Bir iki adam fazla öldürmek için keyfimden olamam. :D

Adamda 980ti vardır şimdi ne diye düşürsün ki ayarları ? FPS kazanıcam diye de çamur gibi oyun oynanmaz arkadaş :). MP'de ayar düşürme ancak sistemi yetersizler içindir bence, düşük çözünürlükde ki aim olayını ayrı tutuyorum.
Amaç FPS yükseltmek değil zaten. Oyunu Ultra'ya alınca daha fazla ışık giriyor sahneye ve aynı zamanda tepki süresi yükseliyor. Eğer yeterince iyi bir oyuncu değilseniz anlamanız imkansız. Ben boşa ellerimi yormak istemiyorum.

Çözünürlük düşürmek değil demek istediğim, 1080P low ayarlar tercih edilmeli. Hikaye modu oynarken istersen ultranın ultrasını aç ama iş MP olunca farklı oluyor. Oyun sonunda 20/40 K/D yapmak istemiyorsan tabi.

Söyledikleriniz çoğunlukla amacı sadece olabildiğince çok adam vurmak olanlar için geçerli. Ben oynadığım zaman, mesela bf bad company 2'de, daha çok keyif için oynardım. Tank sürer helikopter kullanırdım çoğunlukla. Sizin deyiminizle "pro" olmak gibi bir amacım yoktu hiç.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı