BF4 M.P. Oynamak Neden Bu kadar Zor?

Onlara bende sinir olurdum bad company 2 oynarken, ama olayı abartıp klavye fareden sinirini çıkaranlar falan var, onlar kötü işte. Saçma sapan araç kullananlara herkes sinir olur :).

@Akif, ayarları direk ''Low''a çekmen yeterli oluyor aslında. Tabi bu daha çok sisli ve bol yeşil alanı olan haritalarda işe yarıyor.

@NorthernsKnight, resmen katliam yapmışsınız.:D Fakat 100 adam öldürmene rağmen ilk veya 2. sıraya girmemişsin, bunun sebebi ise; senin bazı görevleri atlayarak ve çok teknikli oynamadığından kaynaklanıyor sanırım.

@Waifu Impact, tamamen katılıyorum.(y) Ben küfre karşı bir insanım ama helikopter pilotunun ansızın helikopteri terk etmesi bu vesileyle yere çakılmam ve 200-300 M. ötedeki keskin nişancı tarafından 2 kaşımın ortasından vurulmam beni resmen küfürbaz etti.:D

@er36po Oyundaki bazı arkadaşlar puan kasarlar. Mesela yanındaki adam ölsünde ben onu bir revive edeyim ve 100 puan alayım mantığı ile oynayanlar var. Ben her zaman kill peşinde koştuğum için ortaya bi medic pack bile atmam. O kadar gamsızımdır. Puana çok takılmam, en çok takıldığım şey bu günlerde K/D oldu ne yazık ki.

Pilot atlayınca F1'e basarak pilot koltuğuna geçilebiliyor abi. Ama ben yine de Low'da oynamak istemiyorum. :D
Ben tam o anda düşmana odaklanmışken F1 kimin aklına gelir ki, aslında farkına varıyorum ama tam o esnada ölmüş oluyorum.:morgöz:

Evet, Low'u bi deneyip oyna ve beni de ekle, sırt sırta verip tüm madalyaları alalım. Ama ben savaşırken kendimi kaybediyorum, o nedenle benden mesaj filan bekleme.:D

@NorthernsKnight, aslında oyunun temel amacı puan zaten. Şahsen ilk o madalyaların tamamını açmaktır hedefim. Tabi bazı madalyaların gereksinimlerini tam anlamıyla anlayamıyorum. (Anlamadıklarımı deneyerek açıyorum, tabi bu da zamanımı çalıyor.) Ah şu Englış yok mu, yedi beni... Tam anlamıyla bir bilsem var ya tüm oyuncuların tozunu alırım da neyse.:lanet:

Bu arada dün birisi duvar arkasından beni üç deva öldürdü. Bilirsiniz, ölümden sonra vuran kişinin yeri, konumu gösteriliyor. Yani hileli oynayanlar var.

@er36po Anlayamadığın assignments (görev) var ise ismini youtube'a yaz videolu şekilde daha kolay kavrarsın ne yapman gerektiğini. Duvar arkasından vurma işine gelince ise, evet oyunda hile ile oynayanlar var ama netcode sorunu olma olasılığı da var.

Bu arada youtube üzerinde bir sorun var galiba. Videoları 144P izliyorum 100Mbit net ile.

Beyler bende BF4 seviyorum ama, oyun eğlence içindir. Kasarsanız zevki çıkmaz. Önemli olan eğlenmek.:)
Bu arada, arkadaşlarla oynamayınca zevki çıkmıyor.
Adamın biri vardı, bütün Takımı hile ile duvar arkası vurdu.:)
Birde, Türk serveri önerebilir misiniz?

@CYP, haklısınız... Elbette eğlence amaçlı ama bazıları bu eğlenceye bile hırsızlık katması insanın zoruna gidiyor işte.:)

Adlarını şu anda unuttuğum 1-2 Türk Serveri var ama onlar her zaman dolu olmuyorlar.
Sürekli dulu olanlar var ise ben de öneri almak isterim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı