BF4 M.P. Oynamak Neden Bu kadar Zor?

er36po

Kilopat
Makaleler
9
Yer
Kars/ Ordu
Daha fazla  
Meslek
İnşaat
Arkadaşlar, son bir kaç gündür BF4 MultiPlayer'a kafayı takmış vaziyetteyim. (Sürekli oynayasım geliyor) Ancak oynaması gerçekten bayağı zor...

Aklıma ''acaba hileli mi oynanıyor'' sorusu geldi ve biraz araştırdım...
Örneğin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada ise adamlar o hile programını bir aylığına 25 dolara satıyor. Sizce bu mümkün mü?
Eğer bu mümkün ise, hileli oynamanın zevki ne?

Hocam ilk başta alışmak epey bir zor oluyor gerçekten de, alıştıktan sonra her şey daha kolay ve zevkli oluyor ancak ben de halen daha alışa bilmiş değilim BF 4'e, BF 3'de bulduğum rahatlığı onda bulamadım. Hileli oynamanın bir zevki yok ama BF 3'e ilk başladığımda hile ile "aim" geliştirip daha iyi adaptasyon sağlamıştım :)

Hile kullanmak bazı serverlarda engellenmediği için hile kullanmak mümkün, genelde başka oyuncuların insafına kalmış. Hile kullanan kalabalık takımda ise takımı kurtarıyor onu atılmaktan. Zevkinden çok sinirlenmeyi önlüyor sanırım.

Öncelikle oyuna yeni başladıysan zor gelmesi gayet normaldir. Zamanla alışır. Hile konusuna gelirsek hiç bir zevki yok bana göre ve hesabının kalıcı olarak banlanma riski var.

Hileli oynamanın "zevkli" bir yanı yoktur zaten büyük ihtimalle(büyük ihtimalle diyorum çünkü hiç hileli oynamadım, gerçi hoş 6 senelik PC ile BF4 hak getire.). Bunu kullananların amacı o puan tablosunda en üstte kendilerini görüp egolarını tatmin etmekten başka bir şey değil.

Arkadaşlar, BF4'ü ön siparişle almış ve çıktığı gön ilk puan alanlardanım. ancak o dönemler malumunuz Custom işiyle yoğun bir şekilde uğraşıyor ve bu bağlamda oyuna zaman ayıramayıp bayağı geride kaldım.
Dediğim gibi, son bi kaç gündür bayağı merak sardı... Seviyemi 100 üstüne çıkaracağım diye tutturdum ancak bu bana pek kolay gelmedi...

Özellikle üst seviyedeki oyuncular çok iyi oynuyor ve ölmeleri de bi hayli zor gibi geldi... (Mesela, düşük seviyedeki oyuncuları oldukça kolay öldürebiliyorum)
Örneğin ben ona 10 kurşun sıkıyorum ölmüyor ama o beni 2 kurşunla öldürüyor.:D
Dikkatimi asıl çeken ise, saklandığım yerden bile ölüyorum.:(

Aslında şeytana uyup, eğer doğru ise o programı alıp 70 seviyesine gelene kadar kullanasım var.:kararsız:

O programı alırsan PB Ban yeme şansın çok yüksek. PB ban demek o BF4 hesabı ile bir daha MP oyun oynayamayacaksın demek. Herkes bir anda Pro oyuncu olmuyor. Saklandığın yerden vurulmanı ise haritada spotlanmana bağlıyorum. Haritayı iyi takip et. Settings ayarların nasıl bilmiyorum, bu konuda yardımcı olabilirim.

Şimdiki ilkel bilgisayarımla güç bela en düşük ayarlarda BF3'ü anca 1-2 gün dayanabilip MP oynamıştım, en düşük ayarlarda bile kastığı için(hele bide MP büyük haritalarda), anca roketatarı alıp gördüğüm ilk düşmana ateş ediyordum. Sonraları şikayet etmeye başladılar piyadelere roket kullanmak yasak falan diyede çok da tınlamamıştım açıkcası :D. Sizde benim gibi yapabilirsiniz, düşman gördüğünüz zaman basın RPG'yi kafasına.

@Thermes Her gördüğün piyadeye RPG atarsan infantry olarak hiç gelişemezsin. Bir ömür noob kalırsın. Haritaya göre silah seçimlerinizi yapmanız gerek. Her sınıf ile her haritada oynanmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı