Bıçak taşımak suç mu?

Hah işte, dökülün şöyle. İçinizdeki caniyi ortaya çıkarın. Bugün bıçak taşımayı soran zihniyet yarın LGBT+ bireylere sataşır zaten. Tebrikler. Technopat yetkililerini bu kişi için konuya çağırıyorum.

LGBT+ bireyler tam olarak ne zamandır hangi "alanı" ihlal ediyor arkadaşlar, anlatsanıza biraz?
Dangalak mısın oğlum sen adam bıçak soruyor konuya cart diye eşcinsellere tehlike oluşturuyor diye atlıyorsun. Bize ne kiminle ne yapıyorsan yap her yerde niye ne alıp ne verdiğini belli etmek zorundasın sen.

Hah işte, dökülün şöyle. İçinizdeki caniyi ortaya çıkarın. Bugün bıçak taşımayı soran zihniyet yarın LGBT+ bireylere sataşır zaten. Tebrikler. Technopat yetkililerini bu kişi için konuya çağırıyorum.
Ya güzel kardeşim adam bıçakla alakalı soruyor sen gelmiş LPGBT++ denen saçmalığa konu vuruyorsun. Sataşmak işteyen vatandaş her türlü sataşır genel olarak halleri ve tavırları düzgün olmadığı için hak ediyordur.

Bıçak alma fikrinden vazgeçmenize sevindim gerek olduğunu pek düşünmüyorum.

Herkes yasak vs. demiş. Yıllardır büyük bir çakı taşıyorum yanımda. Defalarca çevirmeye girdim, hatta adliye sarayında arabada bırakmayı unuttuğum için girişte bıraktım bir kere. Sustalı vb. olmasın, rambo bıçağı kadar da hayvan gibi birşey olmasın sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı