Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lyrax52 bahsettiğiniz gibi bir şey yapmak mantıklı değil, hoş da değil. Trollük, küfür ya da gereksiz tartışma hiçbir zaman çözüm değildir. Üstelik buradan da ban yiyebilirsiniz.

DA; Technopat - SDN ya da DH kalitesinde bir forum olamaz bana göre. Kitlesi sağlam değil maalesef.
Bahsettiğiniz Discor olayı ise, önemli bir şey değildi o.

Son düzenleme:
@Lyrax52 bahsettiğiniz gibi bir şey yapmak mantıklı değil, hoş da değil. Trollük, küfür ya da gereksiz tartışma hiçbir zaman çözüm değildir. Üstelik buradan da ban yiyebilirsiniz.

Ben mesela, bir ürün alacağım zaman incelemelere bakıyorum. Ve baktığım incelemelerde bazı kanalları eliyorum. Da'nın dandik markaları öve öve büyüdüğünü biliyoruz. Öve öve bitiremediği dandik Çin Mali klavyeler çoğu kişinin elinde kaldı.

Dolayısıyla takmaya bile gerek yok. Orada konu açmanız da hata olmuş. Kendinizi yormanıza gerek yoktu bana göre.

Da; Technopat - SDN ya da DH kalitesinde bir forum değil, olamaz da. Zira kilesi yok.

Hocam aslında ironi yapmak istemiştim, yoksa benim diğer forumlara saygım var. Dediğim gibi sadece şakasına dedim.

Forum yöneticilerinin bütçeye göre sistem toplama konularını sadece rütbesi yüksek ve parçaları kullanmış üyelere cevaplattırabilirler. Genelde öneri yapan azınlık sağda solda duyduğu ürünleri F/P diye çer çöpe hayranlık duyarak öneri yapıyor. Daha 2 gün önce PSU önerisi başlıklı konuya 1650W Gold bir PSU önerisi yapıldı fiyatı 600 TL inanabiliyor musun? Gerçekten gülünç.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı