Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Donanım Arşivi Forum'daki insanların çoğu bilgisiz insanlar. Çoğunluğu Gamepower'ı dünyanın en iyi markasıymış gibi görüyor. Sanki ASUS, MSI, SteelSeries, Corsair, CM, Gigabyte gibi markalardan bile daha iyiymiş gibi görüyorlar (ki Gamepower'ın ürünleri benim kalitesizlikten dolayı eleştirdiğim Razer'ın ürünlerinden bile daha kalitesiz). Yahu DH Forum bile bunlardan kat kat daha iyi. Tamamen objektif olarak bakıyorum bu konuya, DH Forum bile DA Forum'u ezer geçer. En azından DH'deki insanların bilgisi daha iyi. Bu arada ben en çok Technopat'ı seviyorum çünkü Technopat'ta Türkçeye bol bol önem veriliyor. Ayrıca yanlış bilgiler paylaşanlara da ceza veriliyor. O yüzden ben Technopat'ı DH'ye göre daha çok seviyorum ama inanın DH bile DA'dan daha kaliteli.

Kısacası bu tarz forumlara fazla kafanızı takmayın. Bu tarz kalitesiz forumlar her zaman olacaktır. Siz Technopat'ta rahat rahat bizimle birlikte takılmaya devam edin :)
Bunu neye göre söylüyorsunuz forumda bulundunuz mu? Cidden sadece söylemek için söylediğinizi düşünüyorum. Gamepower Rampage belki de forumda en çok önerilmeyen markalardır. Lütfen dikkatli inceleyin ve ön yargınızı yıkın.

Kalitesiz forum diye nitelendirdiğin forumda adam akıllı bir kere bile bulundun mu? Forumun kalitesini belirleyen unsur, oradaki üyelerin nasıl bir üslup ve tavır takındığıdır. Yanlış anlaşılma olmasın bende Technopat'ı çok severim ve uzun zamandır da takip ettiğim bir platformdur fakat bilip bilmeden millete sallamak ve aşağılamaktan başka bir şey değil yaptığınız. Kalitesiz olarak nitelendirdiğiniz o forumda neredeyse 1 defa bile Technopat hakkında aşağılayıcı bir konu açılmamışken bu forumda arama butonuna Donanım Arşivi Forum yazıp arattırdığınızda bir sürü aşağılayıcı nitelikte konu çıkıyor. Cidden sizin adınıza üzülüyorum çünkü tek yaptığınız şey karalama ve aşağılama.
Kusura bakmayın eziklediğim için ama yine de kronik sorunlu bileşenlerin önerilmesi zoruma gidiyor. O yüzden dedim. Yoksa isteyen istediği forumda takılma hakkına sahiptir :)

Kusura bakmayın eziklediğim için ama yine de kronik sorunlu bileşenlerin önerilmesi zoruma gidiyor. O yüzden dedim. Yoksa isteyen istediği forumda takılma hakkına sahiptir :)
Nerede önerilmiş? Kanıt veya delil olarak bir fotoğraf var mı?

Son günlerde bir youtuber yüzünden trolün dibine vurduk. En iyi güç kaynaklarını Rampage yapıyor diyen mi dersin, i3 9100F en F/P işlemci diyen mi dersin ama en azından bunlar hep eğlence konusunda yapılıyor.

Forumun sahibi arkadaş yüzlerce hatta binlerce insanın vebalini nasıl üstüne alıyor anlamadım. Forumun yaş kitlesi maksimum 14'tür. Bilgisayar alma hayalleri kuran insanlara "Eşek James", "Geyımpower", Rempeyg" gibi markalar önermeleri de üzücü. Sponsoru olduğu firmaları herkese öneriyor ve övüyor da. Ama o şahsa baktığımın zaman sisteminde en üst seviye Rog Strix ekran kartı, en iyi işlemci ve en iyi bileşenlerle toplanmış sistem kullanıyor. Madem "Eşek Jamesi" o kadar öneriyor kendi sisteminde neden kullanmıyor beyefendi ? Foruma sadece ilk gün girdim. Zaten forumdan çıkmam 3 dakikamı almadı. Bir daha da asla girmedim. "Technopat Sosyal'den Hayırlı Olsuna Geldik" adlı konuya "hayırlı olsun" deyip çıktım. O forumda 1 dakika daha durmayın. İQ seviyeniz düşer. İyi ki Technopat ve Technopat Sosyal karşıma çıkmış. Kimse inkar edemez Türkiye'nin en iyi forumu bu forum. Yani ne diyeyim o insanlara dandik markalar aldıranlara. Çok şey nedir ama susmakta gerekir.
Ben yukarda yazılan konuya 15 saniye baktım İQ seviyem ne kadar düşmüştür? Çok korkuyorum(!).

Bunu neye göre söylüyorsunuz forumda bulundunuz mu? Cidden sadece söylemek için söylediğinizi düşünüyorum. Gamepower Rampage belki de forumda en çok önerilmeyen markalardır. Lütfen dikkatli inceleyin ve ön yargınızı yıkın.

Forumda takılmıyorum demek, incelemiyorum anlamına gelmiyor. İki tarafıda takip ediyorum, DA Forumunda aktifim. :) Neyse istediğiniz kadar linçleyebilirsiniz. İyi forumlar.

Bilip bilmeden lütfen bir yeri aşağılamaya karalamaya çalışmayın. Her forumda olduğu gibi Donanım Arşivi Forumda'da troller ve yanlış bilgi verenler bulunabiliyor fakat rapor sistemi sayesinde bu tarz gördüğünüz mesajların önüne geçilmeye çalışılıyor. Yani bir yeri madem eleştireceksiniz objektif olarak yaklaşın sadece kötülemek amacıyla kötülemeye çalışıp reaksiyon puanı veya forumda saygınlık kazanmaya çalışmayın.

Oranın kitlesi gerçekten kanser. Sistem toplama konularına giriyorum, rezaletin ötesi! Gamepower PSU'lar, JD SSD'ler... Sistemin S'sinden anlamıyorlar, üyelerin yanlış yönlendirilmesine sebep oluyorlar. Abdullah adındaki yönetici ise bu konuda bir şey yapmıyor, hatta tam aksine, doğru konuşan üyeyi azarlayıcı bir tavır sergiliyor.

Ne demişler, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Forumda takılmıyorum demek, incelemiyorum anlamına gelmiyor. İki tarafıda takip ediyorum, DA Forumunda aktifim. :) Neyse istediğiniz kadar linçleyebilirsiniz. İyi forumlar.
Anlamadım? Ben forumda aktifim ve öneri istenildiği zaman Rampage Gamepower ve Frisby markaları önerilmiyor "Bu nasıl?" diye sorulduğunda kalitesi hakkında bahsediliyor. Önerildiği bir durum varsa arkadaşlar atabilir ben de haksız olduğumu kabullenirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı