Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Oranın kitlesi gerçekten kanser. Sistem toplama konularına giriyorum, rezaletin ötesi! Everest PSU'lar, JD SSD'ler... Sistemin S'sinden anlamıyorlar, üyelerin yanlış yönlendirilmesine sebep oluyorlar. Abdullah adındaki yönetici ise bu konuda bir şey yapmıyor, hatta tam aksine, doğru konuşan üyeyi azarlayıcı bir tavır sergiliyor.

Ne demişler, doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.

Ne zaman acaba? Lütfen yalan atmayın ilk günden beri oradayım.

Oranın kitlesi gerçekten kanser. Sistem toplama konularına giriyorum, rezaletin ötesi! Gamepower PSU'lar, JD SSD'ler... Sistemin S'sinden anlamıyorlar, üyelerin yanlış yönlendirilmesine sebep oluyorlar. Abdullah adındaki yönetici ise bu konuda bir şey yapmıyor, hatta tam aksine, doğru konuşan üyeyi azarlayıcı bir tavır sergiliyor.

Arkadaşlar kanıt olabilecek bir fotoğraf atın lütfen.

Oranın kitlesi gerçekten kanser. Sistem toplama konularına giriyorum, rezaletin ötesi! Gamepower PSU'lar, JD SSD'ler... Sistemin S'sinden anlamıyorlar, üyelerin yanlış yönlendirilmesine sebep oluyorlar. Abdullah adındaki yönetici ise bu konuda bir şey yapmıyor, hatta tam aksine, doğru konuşan üyeyi azarlayıcı bir tavır sergiliyor.

Kanıt gösterebilir misin peki? Kanıt göstermeden millete sallamak kolay tabii. Hayır anlamıyorum bu nefret neyden kaynaklanıyor, neden bu kadar kıskanıyorsunuz?

Ne zaman acaba? Lütfen yalan atmayın ilk günden beri oradayım.
DA Forum Fanboy olduğunuz tespit edilmiştir. Birkaç DA Forum sistem önerisi konusuna bakarsanız anlarsınız. Bir de Technopat'taki konulara bakın, farkı hemen anlayacaksınız.

Anlamadım? Ben forumda aktifim ve öneri istenildiği zaman Rampage Gamepower ve Frisby markaları önerilmiyor "Bu nasıl?" diye sorulduğunda kalitesi hakkında bahsediliyor. Önerildiği bir durum varsa arkadaşlar atabilir ben de haksız olduğumu kabullenirim.

Bu foruma kayıtlı herkes her zaman haklıdır, tamam. Siz en iyisisiniz :). Unutun yazdıklarımı.

DA Forum Fanboy olduğunuz tespit edilmiştir. Birkaç DA Forum sistem önerisi konusuna bakarsanız anlarsınız. Bir de Technopat'taki konulara bakın, farkı hemen anlayacaksınız.
Tamam bakalım ama siz atın öyle bakalım lütfen.
Bu foruma kayıtlı herkes her zaman haklıdır, tamam. Siz en iyisisiniz :). Unutun yazdıklarımı.
Anlattıklarımı anlamadınız sanırım. Ben iyiyim harikayım vs. bir şey demedim. Sadece kanıt istedim.

Da forum fanboy olduğunuz tespit edilmiştir. Birkaç da forum sistem önerisi konusuna bakarsanız anlarsınız. Bir de Technopat'taki konulara bakın, farkı hemen anlayacaksınız.

Yalan atıyorsunuz. Tüm gün birçok sistem topluyorum, topluyoruz ve bir kere bile Rampage kasa, güç kaynağı, JD SSD kullanılmıyor.Hatta kronik sorunlu SSD listesi gibi birçok rehber var.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı