Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalan atıyorsunuz. Tüm gün birçok sistem topluyorum, topluyoruz ve bir kere bile Rampage kasa, güç kaynağı, JD SSD kullanılmıyor.Hatta kronik sorunlu SSD listesi gibi birçok rehber var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aaa! çok ayıp beyefendi.

Bırakın ne istiyorlarsa yapsınlar. Asla buradaki gibi bir bilgi birikimine erişemeyecekler. Sistem önerisi teknoloji değildir. Kafa ayarı videoları bile bunun kanıtı. Burada havacılıktan tutun hata raporuna kadar çeşit çeşit kaynak her gün oluşturuluyor. İşte fark budur. Bir de ortam, çok hoş bir ortam var.

Yalan atıyorsunuz. Tüm gün birçok sistem topluyorum, topluyoruz ve bir kere bile Rampage kasa, güç kaynağı, JD SSD kullanılmıyor.Hatta kronik sorunlu SSD listesi gibi birçok rehber var.
Evet, dediğiniz şekilde çok yararı dokunan arkadaşlarımız var ama genelleme yapmadım ki, ağırlıklı olarak orada bulunduklarından bahsettim. Her yerde var bu kitle ne yazık ki.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

AAA! Çok ayıp beyefendi.

Ben size ne diyorum? JD SSD nasıldır dendidiğinde bir kere bile bu video atılmıyor.
Bırakın ne istiyorlarsa yapsınlar. Asla buradaki gibi bir bilgi birikimine erişemeyecekler. Sistem önerisi teknoloji değildir. Kafa ayarı videoları bile bunun kanıtı. Burada havacılıktan tutun hata raporuna kadar çeşit çeşit kaynak her gün oluşturuluyor. İşte fark budur. Bir de ortam, çok hoş bir ortam var.

Burası 9 yıllık orası 2 aylık.

Bu gibi durumlarda kullanılan meşhur söz vardır. Şöyle başlar;
Katranı kaynatsam olur mu şeker, cinsini sevdiğim cinsine çeker.

Haliyle istediğiniz kadar çaba sarf edin, düşünceleri benzer olduğu için delirdiğiniz ile kalırsınız.

Bırakın onlar yaptıkları hataların bedelini ceplerinden çıkan parayla ödesin. O zaman paşa paşa buraya gelirler.

Ben size ne diyorum? JD SSD nasıldır dendidiğinde bir kere bile bu video atılmıyor.

Burası 9 yıllık orası 2 aylık.
Bir de şu açıdan bakın. Technopat'ta 0xc000007b hataları çözülüyor, mavi ekran dökümleri inceleniyor. DA'da bunlar yapılmıyor. Mavi ekran dökümlerini incelemek öyle kolay bir iş değildir.

7300TL'lik sistem en az 10 kere eleştirilmiş, bir kulda çıkıp "Ulan kör! 12nm yazıyor." dememiş. Hepsi de 7300TL'ye Ryzen 5 1600 olmamış demiş. Komik yer.

Her ne kadar böyle olsada Nisannn adlı şahısta bazı yerlerde hatalı. Ryzen 5 3500X'in neresi Ryzen 5 1600AF'e yeniliyor? Çoklu çekirdekte bile önünde, tekli çekirdekte attı fark azımsanacak değil. %20.
Intel'de neden tek çekirdek farkını boşveriyorduk? Çünkü aradaki fark %5. Aramızda yüzdelik hesap yapmayı bilmeyenler var.
(60FPS+ %5 = 63FPS) // (200FPS + %5 = 210FPS)
(60FPS + %20 = 72FPS) // (200FPS + %20 = 240FPS)
Aradaki fark FPS arttıkça artacaktır. 63-72FPS arasındaki fark sağlam. Burada 9FPS fark yapar, daha yüksek değerlerde 50FPS fark yapar.

Fakat elbette eğerki 3500X alacağız diye yanına dandik anakart ve PSU zart zurt alınacaksa 1600AF alıp doğru düzgün kasa, anakart ve PSU'yu tercih ederim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı