Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam sen ciddi misin? Kullandığın anakarta, ekran kartına, güç kaynağına bir bak öyle eleştir bizim sistemleri.
Anakarttan kısıp işlemciye vermek daha mantıklı. Kullanılan ekran kartında sıkıntı göremedim, RTX2060 güçlü bir kart. 5700XT daha da güçlü bir kart sonuç olarak. High Power kesinlikle iyi bir güç kaynağı fakat Corsair VS'lerde kötü değil.
Böyle bir sistem toplarken kanımca ekran kartı ve işlemciye abanmak gerekiyor, diğer parçaları ise düzgün kaliteli parçaları almak yeterli. 7300TL çok büyük görünsede sonuç olarak 900$ gibi aslında orta seviye bile diyebileceğimiz bir meblağ.
Anakarta 750TL gömerek ne yapacaksınız merak ediyorum doğrusu. Sıkışık bir bütçedeyseniz böyle alabilirsiniz. Hak verebileceğim tek kısım güç kaynağı kısmı. High Power'i seçeceğim fakat Ütopya'da High Power yok. Onu da ayrı alabilirler en kötü fakat yine de, 730 0TL'lik sisteme 1600 AF olmamış orası biraz. Ayrıca sistemde ille de NVME SSD kullanacağım diye 600TL boşuna verdiğinizi düşünüyorum Kingston'a.

Kanalın yaş kitlesi az olsa da forumu gayet iyi.
Kanalların nasıl kanser olduğunu bildiğim için, forumlarına gidip bakmadım. Ama Technopat'da o forum ile ilgili gördüğüm 3. konu. Kendi hallerine bırakmak lazım. Sistem toplama işi bir zamanlar mantıklı bir şekilde yapılırdı.

:D :D :D. Bunu kim gönderdi veya kim? :D :D :D

Dosya Ekleri

• adsız.JPG
    adsız.JPG
    24 KB · Görüntüleme: 43
Hocam yaş kitlesi ve sadece youtube izleyen kitlenin bir anda aa bu form varmış donanım arşivi çok iyi en iyi diye başka araştırma yapmadığı için adı bilinmedik piyasada bile ilk defa duyulan markalarla anlaşıp bir şeyler yapmaya çalışıyor ama kitlenin çoğu körü körüne baktığı için izliyor ve oo çok iyi diye hemen alıyor tam bir araştırsa sonradan pişman olmayacaklar lakin gel gör ki farklı siteye girdiklerini zannetmiyorum.

ECO-MID (3150TL-460USD)
⦁ AMD Ryzen 3 1200 12nm (420TL-Sinerji)
⦁ Gigabyte A320M S2H (410TL-Trendyol)
⦁ XPG Gammix D10 8GB 3000MHz (300TL-Mediamarkt)
⦁ Sapphire RX5500XT Pulse 4GB (1520TL-Sinerji)
⦁ WD Blue 500GB 7200RPM SATA3 (140TL-DiskOnline)
⦁ Aerocool CS-1101 500W (390TL-Webdenal)

Bu sistemi gördüm çok şaşırdım. Fiyatı baya uygun ama 300 daha ekleyip Ryzen 5 1600 alınabilinir.

O Sistemleri bilgili kişiler takmıyor zaten. Linki var mı? Linç edeyim biraz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı