Bıktım artık sizden

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Biz size ne zaman,
Rampage, James Donkey, Gamepower önerdik?
Ama Gamepower'ın çevre bileşenleri alınır. Şu an kullanıyorum zaten.

Forumda bilgili olan hiçbir kimse James Donkey önermiyor. Hatta "kronik sorunlu SSD'ler ve sorunları" konusunda bile adı var.

1650S 5500XT'den iyi bir kart. Zaten Driver'lara laf yok. Biz SSD önermemezlik yapmıyoruz ama önermeyeni de linç ediyoruz :D.

En çok bilgi sahibi olanlar forumda bu kişiler;

beyfendiiii6.

Ventionn.

Emir aydın.

Farukkusdil.

Emre baş.

Kaanck.

Intel Pentium.

Yasin çelik.

$Ilentx.

White revans

Daha bir sürü var ama yazamayacağım :)...

Hocam bilgili olanlardan bahsetmiyorum zaten. Ama çoğunluk bilgisiz. Fiyat ucuzsa al geç kafası. Herkes öyle öneri yapıyor diye bir şey demedim.

Hocam bilgili olanlardan bahsetmiyorum zaten. Ama çoğunluk bilgisiz. Fiyat ucuzsa al geç kafası. Herkes öyle öneri yapıyor diye bir şey demedim.

Ama genelleme yapıyormuş gibi yazıyorsunuz. Konu sahibide öyle yazmış. Zaten yanlış bilgilendirme görürsek elimizde geleni yapmaya çalışıyoruz.

Yazmayacaktım da kendimi zor tuttum. Önerdiğiniz sistemler başlı başına rezalet bir de üstüne sınavla aranıza alıyorsunuz. Kanaat notu da kullanıyor musunuz peki? 🤣

Kendi şahsi fikrim, burada bu konuyu açmak yerine hatalarını ve yanlışlarını, kanıtlarıyla beraber, oraya uzun bir paragraf şekilnde yazmanız daha iyi olacaktı.

Peki @Nisannn üslubuna biraz daha dikkat etse "boş yapma gibi ithamlarda bulunmasa" daha doğru olmaz mıydı? Adamın test edebilecek imkanı yok sizin gibi güncel karşılaştırma yapamıyor internetten bulduğu testleri ve videoları size gönderip 1650S daha önde diyor. Sizi tanımıyor ve güvenmiyor olabilir. Kendi açısından haklı.

Yaptığınız teste, bana da o kadar tepki gösterdikten sonra, açıkçası ben de inanmam.

Objektif şekilde bakılınca güvenilir gelmemesi normal çünkü ne bir oyun içi kullanım, ne bir video hiçbir şey yok. Sadece FPS değerlerini yazmışsınız.

Abdullah Hacıgül'ün bu yorumuna ise sonuna kadar katılıyorum :
"8000TL'lik sistemde bile 8GB RAM kullanan"

Ayrıca önerdiğiniz sisteme bakıp ben nasıl aynı fiyata bunu önerebildim diye düşünüp duruyorum. Önerdiğim sistemde bir hata var mı bakabilir misiniz?
Video test yapmama nedenim, oyunları teker teker kaydedip düzenlemeye harcadığım vakti ayrı bir test yapmaya ayırabilirim. İşlemci ve GPU kullanımı konusunda haklısın, bir dahaki teste ekleyeceğim. Bu arada RAM konusunda Nisan`ın son mesajını dikkatle okumalısın.

Yazmayacaktım da kendimi zor tuttum. Önerdiğiniz sistemler başlı başına rezalet bir de üstüne sınavla aranıza alıyorsunuz. Kanaat notu da kullanıyor musunuz peki? 🤣

Profil fotoğrafımı neden çalıyorsun? Neyse :D

Zaten onun sistemlerini linç etmiştik diye hatırlıyoruz. Ama dediğiniz gibi bilgisiz dolu ve tekrar söylüyorum yanlış bir şey görürsek gerekeni yapmaya çalışıyoruz.

Konuyu daha fazla ateşe sürüklemenin manası yok. Konuya bu saatten sonra yapıcı eleştiri gelmesinden yanayım. Ha uyarsınız, uymazsınız sizin kararınız tabii ki.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı